Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Krásy Tyrolska: hotel v Ried im Zillertal, polopenze, děti do 10,9 let zdarma

4,3 / 5 Sky Tours, s.r.o. Alpy - Rakousko (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Radek Horvath

Zdravim, 2× dospeli, deti 12, 11, 9, 6,
Celkova cena? A 1× apartman ci 2× pokoj?

CK Sky Tours

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu a poptávku. V hotelu jsou max. pokoje pro 2+2 děti. Museli byste tedy mít 2× pokoj 2+1. Pokoj musí být obsazen vždy min. 2 plně platícími osobami. Pošlete mi, prosím, Vaši poptávku na mail včetně termínu nebo počtu nocí, abych Vám mohla poslat cenovou kalkulaci. Děkuji a budu se těšit. Monika

Markéta Beníšková

Dobrý den, jaká je dopravní dostupnost do aquaparků a zábavních světů v okolí v případě, že na místo přijedeme vlakem? Děkuji, s pozdravem Beníšková

CK Sky Tours

Vážená paní Beníšková,
děkuji za Vaši zprávu. S autobusovou dopravou nemám moc zkušenosti, tak se musím zeptat, ale v každém případě autobusové linky v létě jezdí a věřím, že dostupnost bude dobrá. Pošlete mi Váš dotaz na mail a já zkusím prověřit. Děkuji Monika

Jana Ledvinová

Dobrý den, byl by volný pokoj v termínu od 19.8.2019 do 23.8.2019 pro dva dospělé a jedno dítě? Děkuji Ledvinová

CK Sky Tours

Dobrý den paní Ledvinová,
ano, termín volný mám. V případě zájmu o rezervaci mě neváhejte kontaktovat na monika@sky-tours.cz. Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru