Veronika Kopková

Dobry den, prosim pekne je mozno si kartacek pri objednani vyzvednout primo i u Vas na prodejne? Dekuji za informaci. Kopkova

Siwak

Dobrý den, objednávky ze Slevomatu doručujeme pouze přes Poštu nebo Zásilkovnu. Cucejte s námi Siwak

Míša

Dobrý den, v minulosti jsem přes slevomat objednala kartáčky a na jeden jsem zapomněla a já ho našla až teď – cca po 2 letech. Má kartáček nějakou expiraci a jak poznám že ho ještě mohu použít? Děkuji za informaci.

Siwak

Kartáček ve vakuu má trvanlivost 1 rok od sklizně. Postupně vyschne a pryskyřice ztuhne. Ten starý dejte raději psům, pročistí si tlamu. Vy si objednejte nový, šťavnatý, čerstvý, třeba s příchutí. :-) Zasloužíte si kvalitu.

Zpět na detail nabídky

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.