Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

S rodinou do polských Krkonoš s neomezeným wellness a polopenzí

4,2 / 5 Boutique Eco Hotel Sasanka Szklarska Poręba - Polsko (mapa) 143 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
marie Zadáková

Děkuji za informaci,ale potřebovala jsem vědět jestli je bezbariérový vstup i do hotelu,na video upoutávce jsou při vstupu do hotelu schody.Děkuji moc Zadáková Marie

Hotel Sasanka

Good afternoon,
there is also a wheelchair ramp at the entrance to the hotel.
Best regards,
Natalia Matuszak

marie Zadáková

Mám objednaný pobyt prosím o informace k bezberierovému přístupu.Je po celém hotelu. Při vstupu do hotelu na video uputávce jsou schody.Děkuji Zadáková

Hotel Sasanka

Good morning, an elevator is available in the hotel.
Best regards, Natalia Matuszak

Marcela Klementová

Dobrý den, měli by jsme zájem od 22.7 do 27.7 pokoj pro 2 dospělé a 2 malé psy. Máte volný termín a kolik by to stálo děkuji.

Hotel Sasanka

Good morning, the double room is available from 22.07. – 27.07.2019.
Extra charge for dog: 20 PLN per day.
Best regards, Natalia Matuszak

Helena

Dobrý den,měla bych zájem o termín 20.7. do 27.7.2019 2 dospělý a 1 dítě /10 let/ s polopenzí. Jaká by byla cenová nabídka i s poplaty a zda máte tento termín volný. Děkuji Helena

Hotel Sasanka

Good afternoon,
the double room with an extra bed for child is available from 20.07. – 27.07.2019.
Costs of stay: 4499 Kc (2 days) + 10399 Kc (5 days) + child (10) 90 PLN per night x 7 (about 3800 Kc).
Best regards,
Natalia Matuszak

Petr Pelíšek

Dobrý den, je poblíž nějaký golfový areál ? Děkuji PP

Hotel Sasanka

Good afternoon,
the nearest golf course is located in Harrachov (15 km from Hotel).
Best regards,
Natalia Matuszak

Monika

Good evening, Mrs. Matuszak, in online reservation (in website slevomat) I cannot reserve the date 5.4–7.4., the fist free date is from 7.4. Please your feedback. Thanks Moni

Hotel Sasanka

Good morning, we make another room available for Slevomat on this date. Please check it now.
Best regards, Natalia Matuszak

Monika

Dobrý den, je volný dvojlůžkový pokoj v termínu 5.4–7.4.2019?Děkuji

Hotel Sasanka

Good afternoon,
the double room is available from 05.04. to 07.04.2019.
Best regards,
Natalia Matuszak

P. Kroupová

Dobrý den,

měla bych zájem pro pobyt pro dva v termínu 8. – 11. 5. 2019. Chci se zeptat, zda-li je možné, platbu provést fakturou, kterou by hradil zaměstnavatel. Poskytuje nám rekreaci jakožto benefit.

Předem děkuji za Vaši odpověď.

Hotel Sasanka

Good morning,
if you make a reservation directly at the hotel, it is possible. Otherwise, please ask directly at Slevomat.
Best regards, Natalia Matuszak

Gabriela Režová

Dobrý den, měla bych zájem o ubytování v termínu 5.4. – 7.4.2019 2 dospělí + 2 děti ( 5 a 10let) + pes. Prosím o zaslání cenové kalkulace. Děkuji Režová

Hotel Sasanka

Good morning,
I can offer you the suite for extra charge 35 euro per night + 42 euro for children per night + 5 euro/pets/per night.
Best regards,
Natalia Matuszak

Petr Kovář

Děkuji, zajímá mě termín (rozsah) od 25.7. do 10.8. pokud budete mít větší pokoj na dvě přistýlky, dejte mi vědět kolik to celkově bude stát (2 dospělí + děti 6 a 9 let) a (4 dny/noci), děkuji (Polštinu zvládám:-)

Hotel Sasanka

Dzień dobry, od 25.07. do 10.08.2019 dys­ponujemy 2 – pokojowym studiem. Dopłata do pokoju studio wynosi 105 euro za 3 noclegi + dopłata za pobyt dzieci według oferty na Slevomat (ok. 21 euro x 2 dzieci x 3 noce =126 euro). Razem 231 euro.
Pozdrawiam
Natalia Matuszak

Petr Kovář

Dobrý den, líbí se mi letní pobyt na 4 dny/3 noci pro dva za 6499 Kč pro dvě osoby, má to ale háček že máme ještě 2 děti (6 a 9 let), když jsem připočetl přistýlky a parkovné, tak jsem se dostal na nějakou cenu, jenže 2 přistýlky nejsou možné na jeden pokoj, ale je tu možnost většího pokoje, bohužel když to sečtu vychází mi to i s dětmi více než kdybychom jeli jen sami, to se mi nezdá – můžete mi s tím prosím pomoci?

Hotel Sasanka

Dzień dobry, proszę podać termin pobytu, który Państwa interesuję. Sprawdzę czy dysponujemy większym pokojem w tym terminie oraz podam dopłatę do niego.
Pozdrawiam
Natalia Matuszak

Milan Kozák

Dobrý den
Chtěl bych zakoupil pobyt, ale zajímalo by mě zda je možné objednat pokoj na kterém budou 2 přistýlky. Děti ve věku 8let a 3roky.
Děkuji za odpověď Kozák

Slevomat.cz

Dobrý den, Milane, bohužel, ve dvoulůžkovém pokoji je k dispozici 1 přistýlka. Pěkný den, Honza

Monika Rejchrtova

Dobry den, radi bychom zakoupili 2 vouchery v terminu 31.5–2.6., bohuzel mi to ale v online rezervaci ve stejnem terminu nedovoli. Je prosim rezervovat v tomto terminu 2 pokoje? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, máte pravdu teď jsem to osobně zkoušela bohužel na Vámi vybraný termín již není volá kapacita. Zkuste se tedy podívat do online nabídky termínů, která je přímo propojen s rezervačním systémem hotelu a třeba najdete jiný termín, který vám bude vyhovovat. Hezký den, Simča :)

Blanka

Dobrý den, je možné tento voucher využít pro jednoho dospělého a dvě děti (5 a 2 roky)? Jsou v blízkosti hotelu sjezdovky s lyžařskou školičkou pro děti?
Děkuji Blanka

Hotel Sasanka

Good morning,
the voucher can be used for 1 adult and 2 children (2, 5 years). The ski slope is located 3 km from Hotel.
Best regards,
Natalia Matuszak

Petr

Dobrý den, píšete dítě do 3,9 let se snídaní v posteli s rodiči zdarma, nad 4 roky vlastní a polopenze za 90ZL. Mám dítě 2 roky, ale chci vlastní přistýlku a polopenzi. Je to možné a jaká by byla cena. Děkuji

Hotel Sasanka

Good afternoon,
extra charge for bed for child (2 years) is 50 PLN per night.
Best regards,
Natalia Matuszak

Petra

Dobrý den kolik je příplatek za větší pokoj popř dvě ložnice nebo apartmán. Děkuji Petra

Hotel Sasanka

Good afternoon,
we can offer you 2-room studio for extra charge 50 euro per night.
Best regards,
Natalia Matuszak

Renáta Skukálková

Dobrý den, chtěli by jsme 5 nocí.

Hotel Sasanka

Good morning,
we can offer you 2-room studio for extra charge 425 euro /for stay.
Best regards,
Natalia Matuszak

Renata Skukálková

Dobrý den, prosím je možnost ubytování 2 dospělí a 2 děti 8 a 13 let na termín od 28.7.2019. Za odpověď děkuji Renáta

Hotel Sasanka

Dear Mrs. Skukálková,
for how many nights would you like to stay – 2, 3 or 5 nights?
Best regards,
Natalia Matuszak

Týna

Dobrý den, bylo by možné tento poukaz využít tento víkend pátek-neděle pokud je volno? Děkuji Týna

Slevomat.cz

Dobrý den, Týno, nabídka je platná až od 1. 3.. Tím pádem není možní využít ji v únoru. Hezký den, Simča :)

Hotel Sasanka

Good afternoon,

the offer is valid from 01.03. to 31.08.2019.

Best regards,
Natalia Matuszak
Hotel Sasanka

Hotel Sasanka

Good afternoon,
the offer is valid from 01.03. – 31.08.2019.
Best regards,
Natalia Matuszak
Hotel Sasanka

Blanka

Máte v nabídce pobyty na zimu – příští týden?
děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko, tato nabídka je platná až od 1. 3. Tudíž pobyt příští týden v rámci naši akce není možný. Hezký den, Simča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru