Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Priessnitzův zábal při nachlazení i rehabilitaci: víceúčelový pás na krk, hlavu a zuby

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina Pustková

Dobrý den,
mám v úmyslu objednat 2 ks zábalu s vyzvednutím v Zásilkovně – Loděnice u Berouna. Tato pobočka existuje, proč se nezobrazuje v nabídce? Děkuji.

Priessnitzův zábal

Zdravím, opravdu nevím. Dívala jsem se do našeho adresáře Zásilkovny a tam je tato pobočka: Loděnice, Husovo náměstí 67. Takže do poznámky, prosím, napište tuto pobočku a my Vám tam balíček doručíme. Děkuji za dotaz a mějte se krásně. Eva

Lucka

Dobry den, proc mate toto zbozi v sekci „Drogerie“ a nikoliv „Pece o zdravi“? Pritom je to jednoznacny, medicinsky overeny nastroj leceni. Kvuli zarazeni na nej nelze vyzit Cafeterii Benefit Plus. Dekuji za odpoved.

Priessnitzův zábal

Dobrý den,
Váš dotaz je podnětný a budeme jej konzultovat se Slevomatem. Mějte se krásně, Petra.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, v tomto případě se totiž jedná o produkt a nikoliv o službu. A z tohoto důvodu nelze uplatnit Cafeterii, kam zboží nespadá. Pěkný den

Priessnitzův zábal

Dobrý den, naše výrobky jsou v sekci „DROGERIE“ proto, že se jedná o zboží. " Péče o zdraví" nabízí služby. Děkujeme za dotaz a mějte se krásně. Eva

Peter Slicho

Doručujete tovar aj do Rakuska?

Priessnitzův zábal

Dobrý večer,
objednávky ze Slevomatu posíláme v rámci ČR. Ale můžete si objednat na http://www.priessnitzumschlag.de/
Děkujeme za dotaz,
 Petra

Tereza Svobodová

Dobrý den, je možné osobní vyzvednutí na prodejně? Nebo musím objednávat s dovozem? Děkuji za odpověď

Priessnitzův zábal

Dobrý den,
zboží ze Slevomatu zasíláme pouze s dopravou, děkujeme za dotaz, Petra.

Ivana Krovozová

Dobrý den,
zboží jsem si objednala a mám ho již zaplacené – bohužel žádný email s nabídkou na dokoupení zboží za jedno poštovné mi do emailu od Vás nedorazil. Mám zájem o dokoupení nahřívacího polštářek-pásek. Jak mám tedy postupovat.
Děkuji za odpověď.

Priessnitzův zábal

Dobrý den,
E-maily s možností doobjednávky zasíláme.Není to ale automaticky vygenerovaný E-mail…Nabídku Vám jistě zašleme :)
Děkujeme za dotaz.
 Petra

Kateřina Paulíková

Dobrý den,
lze dokoupit nahřívací polštářek-pásek? Bývá na slevomatu nebo musím oslovit dodavatele přímo?
Děkuji.

Priessnitzův zábal

Dobrý den, po zaplacení voucheru na Slevomatu Vám zašleme e- mail s nabídkou na dokoupení dalšího sortimentu. Budete pak platit jedno poštovné v rámci doobjednávky a objednávky ze Slevomatu.
 Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru