Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Moderní apartmány na Pálavě s wellness, degustací vína nebo obojím

3,9 / 5 Apartmány Za Vinicí Mikulov (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Tempelová

Dobrý den, je možné ubytovat v apartmánu 5 osob a jaká by byla cena?

děkuji Jana

Apartmány Za Vinicí

Dobrý den, pokud chcete pro všechny osoby program, je možné koupit 2× voucher + za 5. osobu doplatek na místě. Pokud jsou součástí děti či dospělí bez programu, kontaktujte mě porsím na telefonním čísle: 774 436 639.
Děkuji a zůstávám s pozdravem
Dana Drásalová, Pavlov

Veronika

Dobrý den, byl by ještě volný termín pro 2 osoby v období 15–18 duben? Děkuji za odpověď

Apartmány Za Vinicí

Dobrý den, v tomto datu máme poslední volný apartmán. Dokud máte zájem zakoupit voucher, součastně mě pro předběžnou rezervaci prosím kontaktujte na tel čísle:774 436 6­39. Děkuji Danka, Pavlov

Pavlína Šuláková

Dobrý den, byla by možnost využít voucher v období 5–7.4.2019? S možností dvou psů?

 Děkuji

Apartmány Za Vinicí

Dobrý den, je mi to líto, ale všechny víkendy jsou již v dubnu plně obsazené.

Libuše Kovandová

Dobrý den,platnost kuponu je pouze do konce června.Bylo by ale možné objednat si 5 pokojů v termínu od 25.-27.10.2019 – varianta s pohoštěním a degustací vína???
Děkuji za odpověď,Kovan­dová Libuše

Apartmány Za Vinicí

Dobrý den, možnost určitě je. Neváhejte mě kontaktovat buď na telefonním čísle 774 436 639 nebo na emailu:danadra­salova@gmail.com

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru