Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Otevřený voucher v hodnotě 300, 500 a 800 Kč do restaurace Porke

4,8 / 5 PORKE, Tapas & Restaurant Praha - Žižkov  (mapa) 57 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jitka

Dobrý večer. Velice mě zaujala Vaše nabídka, a to konkrétně pinsa. Na Vašich webových stránkách jsem si prohlédla fotoalbum a pinsy vypadají skvěle :). Ráda bych se zeptala, zda-li, dle fotografií, je 1 porce pinsy = 2 ks? Děkuji za odpověď.

Restaurace Porke

Dobrý večer Jitko, pinsa je na porci jeden kus, tedy jedno prkénko. Doporučujeme jako předkrm pro dva, nebo jako hlavní chod pro jednoho. Budeme se těšit na Vaší návštěvu

Damien Kopal

Dobrý den, můžu se prosím vás zeptat jaký pokrm je na fotce číslo 24, je to asi ryba s bramborovými plackami. Zkoušel jsem to najít v jídelním lístku restaurace, Ale nenašel jsem. Chci se zeptat jestli to je stála nabídka nebo ne. Děkuji

Restaurace Porke

Dobrý den, to byla speciální nabídka plněné kuřecí maso. Ryby v nabídce nemáme. Zaměřujeme se na speciality z vepřového masa, zeleninové jídla a pinsu. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru