Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lipno na kolech i bez: pobyt vč. snídaně či polopenze a karta plná výhod

3,9 / 5 Pension N.10 Šumava (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
martina F.

Dobrý den,

vždyť níže píšete, že září už je zcela obsazené… :O

Pension N.10

Září vikendy obsazene,přes tyden je volno..

martina fořtová

Dobrý den, odpovídám na odpověď níže :)
Chci se zeptat, který termín je tedy na voucher ještě vůbec volný? Když od června až do září už máte na vouchery úplně plno? Jestli se k Vám na voucher dá vůbec dostat:)

 Děkuji

Pension N.10

Dobrý den volne termíny jsou duben,květen,čer­ven,září,říjen.
Než zakoupíte voucher ověřte si tel.termín
Hezký den Pension N.10

Martina Fořtová

Zdravím.
Pro kupující – dávejte si pozor, vouchery evidentně nechtějí vůbec brát, poptávala jsem termín v září – bylo mi řečeno, že mají plno. Přitom na Booking.com to ukazuje, že v daném termínu mají min. 4 volné pokoje a lze si rezervovat…

Pension N.10

Dobrý den pokoje vyhrazene na akci kterou máme tady na slevomatu jsou již v září obsazene…už jsou tam pouze volne 4 pokoje,které máme vyhrazene pro booking.Hezký den Pension N.10

Andrea

Dobry den,je volny termin 19.4 – 21.4 pro 1 dosp.os +2 deti (10,8 let)dekuji za odpoved

Pension N.10

Dobrý den kontaktujte nás na tel.čísle
775054440 Pen­sion M.10

L

Voucher jsem už bohužel koupila (samozřejmě, že jsem měla v plánu ubytovat se o prázdninách) , dnes když jsem chtěla rezervovat, mi z recepce napsali, že prázdniny jsou již plné. Takže smolík :-(

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, to je nám moc líto. Máte samozřejmě nárok na storno voucheru, zavolejte si, prosím, na naši zákaznickou linku 222 745 354, kde s Vámi všechno rádi vyřeší. :) Pěkný den,

Renata

Lidičky, z recepce mi napsali, že poukaz se na prázdniny nevztahuje. Takže pozor, nekupujte, pokud si myslíte, že se ubytujete o prázdninách. Tuto informaci nějak zapomněli do nabídky naspat.

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, jak je uvedeno v omezení, termíny na letní prázdniny jsou již téměř plné, proto nelze voucher na toto období uplatnit :) děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den

Tereza Jezdinská

Dobrá den,
balíček za 2 099 Kč je polopenze nebo pouze snídaně?
 Děkuji

Pension N.10

Pouze snidane

simona bezdekova

Dobrý den, máte volno v termínu od 5.7.-7.7.? a jaká by byla cena pro 2.dospělé a 2.děti (5 a 9let) ubytování se snídaní, děkuji Bezděkova S.

Pension N.10

Tento termín je jíž vyprodaný

tereza Horychová

dobrý den,

máte volný termín 24.-27.8?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, o dostupnosti termínů se můžete informoat přímo u partnera na emailu frymburk.10@seznam.cz nebo na tel. 702 090 616. Hezký den, Simča :)

Zuzka

Dobrý den máte volno v termínu od 15.7 – 26.7. 2019. Jedná se o 4 dny, tři noci. Děkuji

Andrea Bacikova

Dobry den,mam zaujem o variantu na 2 dni za 1890 pre 2 ludi, je mozne dokupit pobyt aj pre 10 rocne dieta? (+pristelku a snidani )Aka bude konecna cena? Dokupim to az v penzione? Dakujem.

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, Váš zájem nás těší :) v případě pobytu s dcerou je cena za přistýlku bez nároku na stravu 400 Kč/noc. Polopenze pro desetileté dítě je za 250 Kč/noc. Pěkný den

Tereza Prokopová

Dobrý den, Je volný JAKÝKOLIV termín na kterékoliv dny na červenec nebo srpen?
Nebo na léto vouchery neplatí?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, voucheru je možné využít až do 31. 10. 2019 podle dostupných kapacit. Dostupné kapacity si předem ověřte na tel. 702 090 616 a termín si zamluvte v dostatečném předstihu na e-mailu frymburk.10@seznam.cz, zároveň uveďte kód voucheru. Hezký den, Simča :)

Tereza Jezdinská

Dobrý den,
u balíčku 2 noci se snídaní+půjčení kol (cena 2 099 Kč), je v ceně balíčku napsána pouze snídaně, ale strava je polopenze. Pokud bych si tento balíček koupila, zaplatím cenu za polopenzi nebo pouze za snídani pro 2 osoby?
 Děkuji

Pension N.10

Dobrý den kontaktujte mě zítra budu ma recepci.Nerozumím co se ptáte.Děkuji Marcela recepční

Lenka Vránová

Pokud bych koupila voucher na 4 dny (3 noci), bylo by možné pobyt prodloužit o jeden den. Pokud ano, za jakou cenu (2 dospělí + 2 děti (7,10))
Děkuji.

Pension N.10

Kontaktujte nás tel.775054440
Recepce

Radana Cikánková

Je možno mít sebou psa? Je volno od 19.4. – 22.4.?

Děkuji, Cikánková

Pozn. pište na mail RadanaCik@seznam.cz

Pension N.10

Dobrý den psi nejsou u nás povoleny.Pension N.10

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru