Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Valentýn plný požitků ve Vinařství U Kapličky: wellness i degustační menu

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Vinařství U Kapličky Jižní Morava (mapa) 7 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Stenglova

Lze platit benefity cateferie?děkuji

Vinařství U Kapličky

Dobrý den,
je mi líto,ale benefity nelze platit. Hezký den.

Petr Niedermeier

Dobrý večer, chtěl bych se informovat ohledně ubytování zvířat. Dočetl jsem se, že je možné ubytovat zvíře do 5kg. a to z důvodu znečištění pokojů atd., já vlastním AMERICKÉHO BEZSRSTÉHO TERIÉRA, který bohužel váží cca 10 kg., ovšem tím, že je bez srsti, nemůže díky tomu znečišťovat pokoj, neboť nepouští chlupy. Můžu se tedy u Vás ubytovat i se psem, který má bohužel větší gramáž ?? Chápu Vaše obavy, z důvodu znečišťování pokojů, ale zdá se mi, že vážit psa před ubytováním, je trochu divné. Posuďte sami. To už si myslím, že je lepší zvířata k Vám do hotelu nepouštět vůbec. Moc rádi bychom k Vám na doporučení zavítali, ale bez psa budeme uvažovat o ubytování jinde. Děkuji za odpověď a s pozdravem Niedermeier …

Vinařství U Kapličky

Dobrý den pane Niedermeiere,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Je nám to líto, ale jak uvádíme v ubytovacím řádu, není u nás možné se ubytovat se štěňaty a velkými plemeny psů ani jinými zvířaty, a to ani za poplatek. Děkujeme za pochopení a věříme, že se i přesto rozhodnete pro naše Vinařství.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru