Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Chia Shake: výživné směsi pro přípravu koktejlů, kaší i pudinků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ywett

Lze kombinovat slevu že slevomatu se slevou pro doplnění zásob?

Chia Shake

Dobrý den, moc teď nerozumím dotazu. Co myslíte tím se slevou pro doplnění zásob? Krásný den přejeme, Chia Shake

Denisa

Děkuji za odpověď, ale špatně jsem to napsala. Chtěla jsem napsat více druhů/produktů (např. Kaše + koktejl) :)))

Chia Shake

Vždy dejte koupit a produkt se vám přidá automaticky do košíku. To můžete postupně dělat u více produktů a vše se vám ukládá do košíku. Pak stačí objednat produkty z košíku :) Krásný den, Chia Shake

Denisa

Dobrý den, jak mohu objednat více kusů najednou?
Děkuji :)

Chia Shake

Dobrý den, u každého produktu je kolonka na počet kusů. Krásný den přejeme, Chia Shake

Denisa

Děkuji za odpověď, ale špatně jsem to napsala. Chtěla jsem napsat více druhů/produktů (např. Kaše + koktejl) :)))

Martina Bogdaníková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli nevíte,zda můžu tyto shake koktejly v těhotenství? Dě­kuji

Chia Shake

Dobrý den, naše koktejly, můžou jak těhotné, tak i kojící ženy. Krásný den přejeme, Chia Shake

Ywett

Dobrý den,
Da se využít sleva i když bych si chtěla koupit program na celý měsíc. Děkuji za odpověď.

Chia Shake

Dobrý den, určitě ano, můžete si zde na Slevomatu poskládat program na celý měsíc. Krásný den přejeme, Chia Shake

Marta

Som diabetik, preto potrebujem poznať množstvo cukru v Chia Shake koktejloch

Chia Shake

Dobrý den, na www.chiashake.cz jsou celá složení koktejlů. Prosím, koukněte tam. Hodnoty se u každého koktejlu trochu liší. Krásný den přejeme, Chia Shake

Katerina

Hmm na Slevomatu uz slevy nejsou? Vegan Shake 289 czk, na www 299 czk?

Chia Shake

Dobrý den, ano, zrovna na Vegan Shake je sleva na 289,–. Krásný den přejeme, Chia Shake

Eva Manhová

Dobrý den ,Jsem po infarktu miocardu mohu Chia Shake jíst.Děkuji

Chia Shake

Dobrý den,

ve Vašem případě bych se raději obrátil na Vašeho lékaře zda Vám naše výrobky doporučí.

Eva Manhová

Dobrý den ,jsem po infarktu mohu Chia Shake konzumovat Děkuji

Chia Shake

Dobrý den,

ve Vašem případě bych se raději obrátil na Vašeho lékaře zda Vám naše výrobky doporučí.

M.

Dobrý den, datum expirace je opravdu 4/2019? Děkuji za odpověď

Chia Shake

Dobrý den, děkujeme za upozornění za chybu na naši straně. Aktuální expirace OPTIMAL produktů je 02/20. Budeme kontaktovat Slevomat o nápravu. Děkueje. Krásný den přejeme, Chia Shake

Veronika

Dobrý den..Dietní koktejly jsou prosím formou ketodiety?? Hezký večer

Chia Shake

Dobrý den, ano, naše dieta je postavena na bázi ketodiety, nicméně se dají použít i bez. Krásný den přejeme Chia Shake

zdenek

Dobrý den. jaký je přesně rozdíl mezi Diet, Chia a Vegan?? Není zde vůbec žádný popis. a množství gramů je sice fajn, ale neznám velikost odměrky a už vůbec ne, kolik koktejlů tedy mohu z balení připravit. Děkuji za odpoved

Chia Shake

Dobrý den, jak Dietní verze, tak i Vegan verze obsahují 15 porcí. Vegan verze je vhodná spíše sportovcům, obsahuje více sacharidů, než dietní koktejl. Krásný den přejeme. Chia Shake

Petra Žouželková

Vaše produkty mě nadchly. Mam koktejl, palacinky a pudink. Chtela bych si priobjednat kasi a omelety. Lze k teto nabidce přidat proteinové tyčinky, nebo musím přes eshop? Děkuji

Chia Shake

Dobrý den, pokud nejsou v nabídce, budete muset na náš eshop. Do objednávky můžete napsat, že jdete ze Slevomatu a žádáte stejnou cenu. Krásný den přejeme, Chia Shake

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru