Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zvyšte výkonnost: testosteronový superkomplex, 1 či 3 balení po 60 tabletách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Radek Socha

Dobrý večer, chtěl jsem se jen informovat, pokud bych zakoupil 3 balení testosteronového superkomplexu, tak je na slevomatu uvedené, že obdržím zdarma jedno balení Acetyl L-Karnitin.Chtěl jsem se jen zeptat, na Slevomatu na Slovensku máte stejnou nabídku třech balení testosteronového superkomplexu a jako dárek zde máte Fertility complex. Chtěl jsem vám tedy moc poprosit, jestli by ten dárek Acetyl L-Karnitin nešlo nahradit za ten Fertility complex.Děkuji moc za odpověď. Pokud ano, má objednávka bude na jméno Socha.

www.superovocie.eu

Dakujeme za info
Ano mozeme teda darcek nahradit produktom Fertility complex .
Napiste aj email na info@superovocie.eu .
Staci napisat na email Vasu adresu + info vymena darceka – Fertility

dakujeme za info
pekny den
Tinka
superovocie.eu

Pavel Schnirch

Chěl bych se zeptat, proč se mám řídit obchodními podmínkami dle slovenského práva, když jsem českým spotřebitelem a Váš server a Vaše spol. (nepletu-li se) je též českým subjektem? Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, ano, máte samozřejmě pravdu, ale náš server funguje jako zprostředkovatel a u této nabídky je naším partnerem slovenská firma, proto slovenské obchodní podmínky :) Přeji pěkný den :-)

XXXXX Jiří

Popište prosím více účinky,možnosti užívání vzhledem k hmotnosti,věku, pokročilosti cvičence atd.Složení přípravku,co to vlastně s tělem dělá po
požití… Rovněž tak, zda jsou omezení.

www.superovocie.eu

Dobry den. Jde o doplněk stravy. ať už pro pravidelných sportovce nebo běžnou populaci. Není to omezeno vzhledem k hmostnosti, věku (resp. Od 18let).
Pokud užíváte léky na předpis, je dobře se předem poradit s lékařem. To je však důležité pro vše doplňuje stravy.
Je důležitá pravidelnost užívání.
dakujeme
 Adam

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru