Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

15denní proteinová dieta KETOAKTIV®: zhubněte a očistěte tělo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

LENKA

dobrý den, dieta 45 jídel na 15 dní, tj 3 jídla denně? na vašich stránkách čtu o 5 jidlech denně..tedy tady musím doplňovat 2 jídla?

KETOAKTIV

Dobrý den, díváte se asi na jiné stránky než je www.redukcehmotnosti.cz. Rozpis jídel najdete na webu u produktů a budete jej mít v balíčeku. 1. etapa jsou 4 jídla, 2. tři jídla a třetí etapa jsou jen dvě jídla. Myšleno proteinová jídla. Zbytek informací naleznete v letáčku, který je součástí balíčku RH.

Simona Stejskalová

Dobrý večer, dnes jsem si objednala sladší variantu. Dala jsem platbu přes banku, kam půjdu zítra. Chtěla bych, ale ještě jedno balení. Jde to nějak přidat k mé objednávce, aby bylo jedno poštovné? Děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den,
bohužel to je na dotaz Slevomat. Nekupujete si zboží přes nás. Kontaktujte podporu. Krásný den.
Kučerová RH

Marcela Kajerová

Dobrý den, nabízené boxy obsahují již nové složení či s původní? děkuji, mk

KETOAKTIV

Dobrý den, složení máte u boxu napsané. Je stejné jako posledních 5–6 měsíců. RH

Tereza

Dobry den, existuje i varianta pro celiatiky?

KETOAKTIV

Dobrý den, taková varianta není. RH

zuzule

Dobrý den,

verze gurmán nebude v nabídce na slevomatu?

Slevomat.cz

Dobrý den, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Honza

kristina

Dobrý den, mám alergii na soju, mate výrobky i bez sóji ? Děkuji Kristina

KETOAKTIV

Dobrý den,
bohužel naše výrobky obsahují soju.
 RH

LENKA

mohou kojící?již starsi miminko

KETOAKTIV

Tato dieta není vhodná pro kojící ženy. RH

KETOAKTIV

Dobrý den, bohužel není. Ketolátky ovlivňují chuť mateřského mléka a Vašemu dítěti by nemuselo chutnat. RH

LENKA

mohou kohivu

KETOAKTIV

Dobrý den, netušíme, co je kohiva. RH

Kateřina

Dobrý den,
Je možné měnit obsah balíčku pokud jsem na jistou složku alergická?
 Děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, bohužel ne. RH

Robert S.

Dobrý den, tel.kontakt, který uvádíte dle operátora neexistuje 😐 Chtěl jsem se zeptat, když balíky rozesíláte z Brna, zda by bylo možné osobní vyzvednutí? Nejde mi o částku za poštovné, ale o čekací lhůtu pro dodání, která by se takto dala eliminovat. Jsem také z Brna.
Předem děkuji za odpověď

KETOAKTIV

Dobrý den,
ano je možné si vyzvednout box v Brně. Jen bohužel to budete mít i s poštovným.
Krásný den Tým RH

KETOAKTIV

Mohla bych poprosit na jaké číslo voláte? Děkuji

Renata

Dobrý den, v navodech na pripravu je napsano „ihned zkonzumujte“. Meni pokrm vyrazne vlastnosti po priprave? Rada bych si pripravila jidlo vecer na druhy den do prace.

KETOAKTIV

Dobrý den, je třeba vyzkoušet. Vlastnosti jídlo nemění, jen se možná změní konzistence. RH

Katka

Pěkný den, je tato dieta vhodná při denní sportovní aktivitě? Popřípadě máte nějaké vhodné doplňky jak společně s touto dietou doplnit energii. Děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, my doporučujeme intenzivní sportovní aktivitu až od druhé fáze. Tato otázka je však velmi individuální. Pokud jste na zátěž zvyklá, zvládnete mnohem více, než netrénovaný jedinec. Také záleží na tom, o jakou aktivitu se jedná, zda hodinu jógy nebo 50 km na kole. Proto musíte sama vyzkoušet, co zvládnete a co ne. Žádný doplněk stravy pro toto není, neboť tím by byl cukr, který je v dietě limitovaný. Nesmíte se dostat do hypoglykémie. Pak pomůže skutečně jen dávka cukru. Takže shrnu: záleží na aktivitě a na Vaší kondici. RH

Jana K.

Dobrý den, je to vhodná dieta i pro diabetiky 2.st.?

KETOAKTIV

Dobrý den,
bohužel není vhodná.
Tým RH

Pavla

Dobrý den, bylo by možné při koupi boxu na slevomatu a při koupi jednoho boxu -gurmána z Vašich webových stránek zabalit a poslat boxy společně tj jako jednu zásilku? (když máte ty akce ;) )
Děkuji a přeji hezký den

KETOAKTIV

Dobrý den, ano je RH.

Marcela

Celkovy pocet kusu zde uveden neni. Jen pocet zakazniku. Muzete prosim zverejnit?

KETOAKTIV

Dobrý den, zatím 100 sladkých a 150 slaných. Krásný večer. RH

Jana

Mohu se ještě optat, na nějaké webové stránky? Koukala jsem na webový a bylo napsáno, že stránka byla deaktivovana a nikde jinde jsem to nenašla. Zajímalo by mě zda opravdu je sleva na produkt z původní ceny, stejně tak, zda se dají dokoupit i jednotlivé produkty případne zvlášť atd.

 Děkuji

KETOAKTIV

Dobrý den, je to www.redukcehmotnosti.cz. V nabídce jsou jen celé balíčky.
Asi máte na mysli web Ketoaktiv, ten připravujeme a budou tam i produkty balené po sedmi a také tyčinky, oplatky a další.
Budeme spouštět snad koncem února. RH

Marcela

Dobry den. Do kdy budete nabizet? Do urciteho data nebo do mnozstvi prodanych kusu? Rada bych to stihla ale cekam na vyplatu. Dekuji

KETOAKTIV

Dobrý den, do počtu kusů, které jsou zadané v nabídce, ale pak budeme navyšovat.
Pokud byste ani tak nestihla, napište nám na: romana.kucerova@grisbi.cz. RH

Barbara Kassakova

Dobrý večer,je,prosím,mož­né doručenie aj na Slovensko?

KETOAKTIV

Dobrý den, ano je to možné.
Kučerová

Jana

Dobrý den,
Máte napsáno, že je to 14 denní, ale podle počtu jídel a podle toho co doporucujete v dotazech vůbec nevychází počet jídel na dané dny, není dokonce 3 jídla nějak málo?

KETOAKTIV

Dobrý den,
dieta je na 15 dnů, 5 dnů 4 jídla, 5 dnů 3 jídla a 5 dnů 2 jídla, celkem 45 jídel.
Denně máte celkem čtyři proteinová jídla a pak doplňujete normálními jídly. Vše je detailně popsané v návodu, který je součástí balíčků a k dispozici na stránce akce. RH.

Veronika Steschnerova

Dobry den, nyni pouzivam ketomix je to na stejne bazi popr muzu timto Ketomix nahradit? Dekuji

KETOAKTIV

Dobrý den, ano můžete. RH

Eva Mlynkova

Hezký den,
chci se zeptat, kolik proteinových jídel je určeno na 1 den?
Děkuji
E. Mlýnková

KETOAKTIV

Dobrý den,

prvních 5dní 4 jídla dalších 5 – 3jídla a pak už jen 2 jídla

Kučerová

Lucie

Dobrý den, obsahují některé z produktů ryby nebo houby? Děkuji!

KETOAKTIV

Dobrý den,
ano, je tam Žampionový krém.
Kučerová

Monika

Dobrý den,
Chci se zeptat, pokud koupím 2 balení, tak dietu můžu držet měsíc?

KETOAKTIV

Dobrý den,
ano.
Kučerová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru