Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kolagen z mořských ryb: 32 nebo 64 sáčků rozpustného nápoje + vitamín C

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Kozáková

Dobrý den, váš produkt jsem objednala a zaplatila dne 10. ledna s dodáním do Uloženky Národní 9 Praha a dosud jsem nic neobdržela (ani upozornění od vaší firmy, že posíláte do Uloženky, ani z Uloženky žádné vyrozumění). Stěžovala jsem si u Slevomatu a ti vás už skoro měsíc bezvýsledně shánějí, prý nereagujete na maily a nazvedáte telefony. Teď vidím, ža jste se konečně ozval s odpovědí na dotaz. Mohla bych konečně své zboží obdržet? Už mě taky přechází trpělivost…

Biomedix

Dobrý den, zboží vám na základě naší telefonické domluvy dorazí do 26. března. Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám, i když pochybení nevzniklo na naší straně . jak jsem vám již říkal, máme dlouhodobé problémy s doručovací společností, ale to je jiná kapitola, která vás jako zákazníka nemusí zajímat. Ještě jednou tedy děkuji za vstřícnost, doufám že přijmete návrh naší kompenzace a že budete spokojená. S úctou Zdeněk Černý

Marcela

Dobrý den, zajímá mě to stejné, jako paní Rychnovou, kdyby dodavatel včas na otázky odpovídal, nemusela bych svůj dotaz ani pokládat. Dotaz byl položen před 20 dny a paní se nedočkala odpovědi, to mě tak trochu odrazuje, zdali je dodavatel solidní.

Biomedix

Dobrý den paní Marcelo, přikládám odpověď pro paní Rychnovou a mám pro vás stejnou nabídku na zakoupení Biomedix Collagenu jako kompenzaci za částečnou ztrátu důvěry :-) – viz. níže:

Dobrý den paní Rychnová, velmi se omlouvám, váš dotaz jsem bohužel přehlédl, to se stává jednou, maximálně dvakrát za sto let :-).
k dotazu: Kolagen lze pochopitelně užívat kdykoliv s tím, doba před spánkem je pouze doporučenou dobou, kterou uvádíme na základě zkušeností a „jiných doporučení“ našich zákaznic. V každém případě by bylo dobré při užívání zachovávat cca hodinový odstup od konzumace jiných potravin – před, nebo po…to už je jedno.
Ještě jednou se velmi omlouvám a navrhuji v rámci kompenzace čekání, že vám náš produkt poskytneme s 50% slevou – pokud si ho objednáte mailem, nebo telefonicky: 720973897, nebo: zdenek.cerny@biomedix.co.uk
Děkuji za pochopení, s úctou Zdeněk Černý

Rychnová Martina

Dobrý den, jen malý dotaz, z jakého důvodu užívat pouze večer 1/2 hod. před spánkem? Nelze ráno ? Děkuji za odpověď Rychnová Martina

Biomedix

Dobrý den paní Rychnová, velmi se omlouvám, váš dotaz jsem bohužel přehlédl, to se stává jednou, maximálně dvakrát za sto let :-).
k dotazu: Kolagen lze pochopitelně užívat kdykoliv s tím, doba před spánkem je pouze doporučenou dobou, kterou uvádíme na základě zkušeností a „jiných doporučení“ našich zákaznic. V každém případě by bylo dobré při užívání zachovávat cca hodinový odstup od konzumace jiných potravin – před, nebo po…to už je jedno.
Ještě jednou se velmi omlouvám a navrhuji v rámci kompenzace čekání, že vám náš produkt poskytneme s 50% slevou – pokud si ho objednáte mailem, nebo telefonicky: 720973897, nebo: zdenek.cerny@biomedix.co.uk
Děkuji za pochopení, s úctou Zdeněk Černý

Katka

Dobrý den.
Jaká je zkušenost s užíváním vašeho výrobku při bolestech kloubů?
Bolí mě po přechodu dost kyčle a chtěla bych něco,co by mi ulevilo.

Biomedix

Dobrý den paní Katko, děkuji za dotaz.
V našem výrobku Biomedix Collagen 5.000mg je obsažen hydrolyzovaný mořský kolagen typu I. Kolagen typu I. ovlivňuje kvalitu šlach, kostí, vazů, úponů, chrupavek, tedy všeho, kromě kloubů. Kvalitu kloubů ovlivňuje tedy přeneseně tím, že se „zpevňuje“ vše kolem kloubu a kloub je tím pádem méně namáhán, což v důsledku znamená, že méně bolí. Ano, máme zákazníky, kteří po užívání našeho mořského kolagenu pociťují úlevu (alespoň nám to píší), ale bylo by ode mne nezodpovědné, kdybych vám teď napsal – kupte si kolagen, určitě vám pomůže.....:-). V každém případě tím nic nezkazíte, měsíční balení je dostatečně velké balení na to, aby každý dokázal posoudit, jestli se mu po měsíci užívání ulevilo, či nikoliv. Když si cenu kolagenu rozpočítáte na dny v měsíci, zjistíte, že vás tento „pokus“ stojí 30 korun denně. Co můžu zodpovědně napsat (a stát si za tím) je, že vám náš kolagen neublíží…má výborný vliv na kvalitu vlasů, nehtů, vyhlazuje jemné vrásky, strie, naše zákaznice píší i o tom, že si poradí s celulitidou, celkové projasní pleť, hydratuje jí…takže pokud si ho koupíte, určitě jeho účinek pocítíte :-).
S přáním hezkého dne Zdeněk Černý, Biomedix

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru