Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

4* pobyt vč. polopenze u kouzelného hradu Loket: památky a lázně na dosah

4,4 / 5 Penzion Masonic House**** Západní Čechy (mapa) 129 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Bečvář

Dobrý den, mám dotaz ohledně volných termínů na tří denní pobyt v květnu a červnu, v pracovní dny. Děkuji.

Penzion Masonic House****

Dobrý den, během týdne jsou termíny volné, stačí si jen vybrat. S pozdravem Penzion Masonic House

Fironová

Dobrý den, chtěla bych uplatnit voucher pro 2 osoby v termínu od 31. 5. – 2. 6. 2019, máte ještě volné ubytování? Děkuji

Penzion Masonic House****

Dobrý den, je mi líto, ale tento temín je plně obsazen. Penzion Masonic House

Usnulova Vanda

Dobrý den ,chci se zeptat zdali je ještě volný termín v květnu od 13 do 16 května pro 2 osoby a psa. Jakmile mi potvrdíte dostupnost budu kupovat voucher.Predem děkuji za odpověď.
Usnulova

Penzion Masonic House****

Dobrý den, tento termín je volný. Pokud se rozhodnete pro pobyt u nás, ráda bych vás požádala použít pro další komunikaci email uvedený v nabídce. S pozdravem Penzion Masonic House

Helena Panáčková

Dobrý den,prosím o volné termíny dvoulůžkového pokoje na dvě noci v období květen nebo červen, děkuji

Penzion Masonic House****

Dobrý den, mohu nabídnout v květnu 13–16, 20–23 a v červnu 8–14 a 16–20. S pozdravem
Penzion Masonic House

Ladislav Randák

Dobrý den, mám zájem o ubytování v termínu 1.3– 3.3. pro dva, prosím o ověření dostupnosti.
Děkuji Randák Ladislav

Penzion Masonic House****

Dobrý den, v tomto termínu mohu nabídnout poslední pokoj. S pozdravem Penzion Masonic House

Drugová Martina

Děkuji Vám za odpověď. Voucher jsem již zakoupila,číslo voucheru posílám na email,Drugová.

Penzion Masonic House****

Děkuji, Hezký den. Penzion Masonic House

Drugová Martina

Dobrý den,voucher zakoupím hned,jak mi potvrdíte rezervaci pokoje v termínu 17–19.4 2019.Děkuji Vám za kladné vyřízení rezervace,Drugová.

Penzion Masonic House****

Dobrý den, vytvořila jsem rezervaci s opcí do 27/02/2019, a bude potvzena po zaslání čísla voucheru. Prosím o další komunikaci na určený email, který je uveden v prezentaci a taktéž budu na voucheru. Děkuji.
S pozdravem
Penzion Masonic House

Drugová Martina

Děkuji za odpověď, můžu tedy poprosit o rezervaci pokoje v tomto termínu 17–19.4 2019 pro 2 dospělé a 2 děti. Děkuji Drugová.

Penzion Masonic House****

Dobrý den, prosím o informaci, zda máte již zakoupený voucher. Děkuji. Penzion Masonic House

Drugová Martina

Dobrý den,chtěla jsem se Vás zeptat -máte volný pokoj pro 2 dospělé osoby a 2 děti (9,12 let) v termínu od 18.4 – 20.4 nebo 17.4 – 19.4 nebo 19.4 – 21.4.Děkuji Drugová.

Penzion Masonic House****

Dobrý den, mohu nabídnout 17–19/04/2019. S pozdravem
Penzion Masonic House

Tomas Nemec

Dekuji, mam zajem o tento termin.Je mozno pouzit voucher ze Slevomatu,zitra jdu vlozit platbu na ucet.Dekuji za info Nemec Tomas

Penzion Masonic House****

Dobrý den, termín vám podržím do 27/02/2019. Prosím dále o komunikaci přes email uvedený v prezentaci. Po zaslání čísla voucheru vám rezervaci potvrdim. S pozdravem Penzion Masonic House

Penzion Masonic House****

Dobrý den, prosím o informaci co se týče vaší poptávky. Děkuji Penzion Masonic House

Tomas Nemec

Dobry vecer,prosim vas je volny termin 2.3 az 3.3. 2019?Dekuji za odpoved Nemec

Penzion Masonic House****

Dobrý den, v tomto termínu máme poslední dvoulůžkový pokoj. S pozdravem Penzion Masonic House

Jana jarý

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak daleko je hotel od vlak nádraží,a jestli je v hotelu výtach? Děkuji Jana

Penzion Masonic House****

Dobrý den, od nádraží je penzion cca 10 minut cesty a výtah nemáme, máme poze 3 patra.
S pozdravem Penzion Masonic House

Markéta Králová

Dobrý den,termín 23.-24.2 2019 pro 2 osoby,je volný? Dekuji Králová

Penzion Masonic House****

Dobrý den, mám předběžnou rezervaci s opcí do zítra. Pokud máte zájem ozvala bych se nejpozději do 11,00 hodin.
S pozdravem
Jitka Diviš
Penzion Masonic House

Šárka Vaňurová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je volný termín pro 2 dospělé osoby a dítě na přistýlce – 13 let v termínu 16.3. – 17.3.2019 ?
 Děkuji

Penzion Masonic House****

Dobrý den, tento termín je volný. S pozdravem Penzion Masonic House

Chodorova

Dobry den! Je prosim volny termin 10.5. – 12.5. pro 2 osoby a dite? Dekuji

Penzion Masonic House****

Dobrý den, tento termín je již obsazen. S pozdravem, Penzion Masonic House

Jan R

Dobrý den,
reaguji na možnost sčítání voucherů..Děkuji za Vaši odpověď.Tato varianta mne také napadla,ale u obou je již zahrnutý vstup do muzea.Platili bychom tedy dvakrát za vstupné…(?)
Děkuji za upřesnění.
 Jan

Penzion Masonic House****

Dobrý den, druhý vstup do muzea můžeme kompenzovat parkováním zdarma. S pozdravem Penzion Masonic House

jana

Dobry den,chtěla bych se zeptat zda je možné se ubytovat 19.-21.dubna
Děkuji za odpověd

Penzion Masonic House****

Dobrý den, je mi velice líto, ale tento termín je obsazen. S pozdravem Penzion Masonic House

Jan R.

Dobrý den,
je možný pobyt na 3 noci s prohlídkou muzea,ale bez výkladu karet? Jaká by byla,prosím cena? Děkuji za odpověď!
 Jan

Penzion Masonic House****

Dobrý den, vouchry je možné sčítat, tak doporučuji zakoupit pobyt na 1 noc a na 2 noci, bez výkladu karet. S pozdravem Penzion Masonic House

Chodorova

Dobry den! Kolik by byl doplatek pro dceru 8 let, vcetne polopenze?Dekuji.

Penzion Masonic House****

Dobrý den, cena pro dítě včetně polopenze je 620,–Kč na den. S pozdravem Penzion Masonic House

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru