Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Úniková hra pro 2–6 hráčů: Vydejte se za tajemstvím Da Vinciho kódu

4,1 / 5 Exit Game Pardubice  (mapa) 31 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jiřina

Dobrý den,dcera si u vás zamlouvala termín po e-mailu,ale bohužel žádná odpověď nepřišla.Jelikož voucher vyprší tento měsíc,obávám se,abychom nepřišli o možnost se hry zúčastnit

Exit Game

Dobrý den,

zavolejte mi prosím na číslo 737 451 978 a já se postarám o to, aby jste se mohli zúčastnit.

Krásný zbytek dne

Hana Ryšavá

Simi, mám podobný problém, voucher jsem si zatím nekoupila, ale chtěla jsem si zamluvit termín, psala jsem na FCB, 2× na email, 2 x jsem volala, pak jsem se s pánem spojila, navrhl mi termín, který jsem ještě ten den potvrdila SMS, znovu jsem volala, aby mi byl termín potvrzen a nic.. Jsem z toho rozladěná, takhle si komunikaci nepředstavuji.. :(

Exit Game

Dobrý den,

omlouváme se Vám za Váš nepříjemný zážitek, prosím použijte mé osobní číslo a rezervaci s Vámi vyřídím osobně, tel. je 737 451 978.
Ještě jednou se velice omlouvám.

Krásný zbytek dne

Simča Simík Sulová

Rádi by jsme hodnotili ale bohužel nikdo nám nereaguje ani na telefonním čísle ani na email kvuli domluvě termínu několikrát jsme to zkoušeli. Byl nám nabídnut jen jeden a čas který se nehodil od té doby komunikace žádná. voucher má vypršet tento měsíc. Takže zatím můžeme hodnotit negativně.

Exit Game

Dobrý den,

velice nás mrzí Vaše dosavadní zkušenost. Dnes jsme dostali informaci ze slevomatu, že se nám někteří zákazníci nemohou dovolat, po černém zkoušení hovorů ze strany slevomatu a vše proběhlo v pořádku. Pokud se Vám stále nedaří na stávající číslo 601 369 568 d­ovolat, vyzkoušejte prosím číslo 737 451 978 a rezervaci vyřídím hned po telefonu.

Krásný zbytek dne

Nika

Dobrý den, cena za voucher 749,– je pro jednu osobu nebo je v ceně 2 – 6 osob? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolo, za uvedenou cenu můžete na únikovou hru příjít až v šesti lidech. Na jednotlivce tedy může hra vyjít již od 125 Kč, to se vyplatí, co říkáte :-) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru