Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Moravský kras pro 2 i rodinu: pobyt s polopenzí a třeba i vstupenkami

4,5 / 5 Hotel Rudka Jižní Morava (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jaromír Bilavčík

Dobrý den, jsme 4 rodiny (2+2, 2+1+0,5, 2+0,5+0,5, 2+0,5+0,5) a chtěli bychom prodloužený víkend (3 noci) o prázdninách. Jaké máte volné termíny? Lze koupit voucher a k němu přikoupit další noc? Nebo by to šlo udělat jinak?

0,5 = dítě do 3 let

Děkuji.
 JB

Hotel Rudka

Dobrý den pane Bilavčiku, určitě bychom vymysleli rozložení Vašich rodin u nás na Hotelu Rudka. Prosím, napište mi Vaše číslo, já Vám zavolám a domluvíme se, jaké rozložení pokoje či pokojů a také je důležité v jakém termínu byste chtěli k nám přijet. Zkusíme vše napasovat na přesný termín. Telefon na mne +420 722 947 9­94. S přáním hezkého dne Hana Bednářová, provozní Hotelu Rudka

Irena

dobrý den, chci se zeptat je nás 5 v rodině 2× dospělí a 3 kluci 13 let,8 let a 5 let.dalo by se to nějak zařídit? A o kolik by to bylo dražší? děkuji

Hotel Rudka

Dobrý den paní Ireno,
určitě bychom vymysleli rozložení Vaší rodiny u nás na Hotelu Rudka. Prosím, napište mi Vaše číslo, já Vám zavolám a domluvíme se, jaké rozložení pokoje či pokojů a také je důležité v jakém termínu byste chtěli k nám přijet. Zkusíme vše napasovat na přesný termín a s cenou něco vymyslíme.
Telefon na mne +420 722 947 9­94. S přáním hezkého dne Hana Bednářová, provozní Hotelu Rudka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru