Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Moka konvičky pro přípravu silné pravé italské kávy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Luboš Schubert

Tak super!!!!Na konvičku čekám přes tři týdny a nakonec mě přijde úplně jiná než jsem si objednal?Tak jen doufám,že výměna nebude trvat další tři týdny.

Slevomat.cz

Dobrý den, Luboši, velmi nás mrzí, že objednávka nedopadla dle Vašich představ. Samozřejmě máte nárok na reklamaci. Doufáme, že teď už vše proběhne v pořádku. Pěkný den

Luboš Schubert

Dobrý den,mohu se zeptat na rozdíl mezi konvičkou Arise KPS-600 a Arise KPS-600F?Když tedy pominu rozdílnou výšku konvičky.
 Děkuji

Jenifer.cz

Dobrý deň, V dizajne. Ďakujeme

Eva

Jedná se o nerez konvici: Moka konvička Arise KPS-900 pro přípravu 9 šálků.
Jaký je vnitřní povrch?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, od obchodníka jsme se dozvěděli, že konvička je uvnitř nerezová. Pokud by jste se chtěla dozvědět více informaci, můžete kontaktovat přímo obchod: info@jenifer.cz, +420 720 356 0­10. Hezký den :)

Svetlana Balogova

Ano mam zajem ako si mohu objiednat prosim info

Slevomat.cz

Dobrý den, Světlano, pro objednání vyberete variantu, která se Vám líbí, poté vložíte produkt do košíku tlačítkem Koupit. Pokud budete chtít kupovat více produktů, stačí se vrátit zpátky do nabídky, vyberete si další druh a opakujete postup tolikrát, až máte v košíku vše potřebné. Nákup poté dokončíte výběrem dopravy a platbou :) Pěkný den

Eva

Mám dotaz na povrch vnitřní plochy nádoby. Je rovněž hladký z nerezu nebo jde o jiný vnitřní povrchový materiál?
 Děkuji

Jenifer.cz

Pekný deň,
o ktorý model sa prosím jedná? Ďakujem.

jana

Dívala jsem se na vaše stránky a na indukci tam žádná mocca konvička není, kterou tedy máte. Děkuji

Jenifer.cz

Pekný deň, na rovnakú otázku už bolo odpísané 26.1.:
Pro indukci jsou vhodné: černá Moka konvička Tidal 6KPB granitový pro přípravu 6 šálků, písková Moka konvička Tidal 6KPF granitový pro přípravu 6 šálků a napěňovač mléko Odelo.
V popise každého výrobku je uvedené, či sú vhodné aj na indukciu.

Lukas VinTr

které jsou pro indukci?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, pro indukci jsou vhodné: černá Moka konvička Tidal 6KPB granitový pro přípravu 6 šálků, písková Moka konvička Tidal 6KPF granitový pro přípravu 6 šálků a napěňovač mléko Odelo. Jestli jsou konvičky vhodné pro indukci zjistíte v popisu výrobku, v pravém sloupci. Hezký den :)

Světla

Dobrý den, prosím, které modely jsou vhodné na indukci (všimla jsem si jen napěňovače mléka. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Světlano, pro indukci jsou vhodné: černá Moka konvička Tidal 6KPB granitový pro přípravu 6 šálků, písková Moka konvička Tidal 6KPF granitový pro přípravu 6 šálků a napěňovač mléko Odelo, jak jste již psala. Jestli jsou konvičky vhodné pro indukci zjistíte v popisu výrobku, v pravém sloupci. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru