Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kvalitní ručně vyráběné kožené obojky Torronto české výroby – 6 barev, 17 rozměrů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Silvia

Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Odepsala jsem na email, ale nevím jestli někam přišel, tak odpovím i zde. No když si ho vezmeme za týden bude mít štěně vlastně 2 měsíce a je to border kolie ale pes takže trošku větší než fenka. Takže by to mohlo být těch 40 nebo 45 cm? A případně bych si měla do poznámky nebo někam napsat o další dírky? Děkuji

Zoo Center.s.r.o.

Krásný den,
v tom případě sám za sebe bych šel spíše do té 45cm která mu sice možná první týden bude větší, ale následně do ní velmi rychle doroste. Určitě do poznámky prosím uveďte přidělat dírky, případně až budete mít objednávku hotovou můžete mi to poslat do mailu michal.dvorak@zoocenter.cz

Krásný den přeji

Silvia

Dobrý den, prosím vás chci se zeptat, budeme mít štěně které má obvod krku 27 cm. Kolik centimetrovy obojek byste mi doporučili? Já chtěla vzít nejmenší. A kolik cm od sebe jsou dírky a kolik jich je? Děkuji

Zoo Center.s.r.o.

Dobrý den,
zde je docela ještě důležité jaké štěně budete mít a stáří, aby Vám hned z obojku nevyrostl. Obojek má 5 dírek z roztečí od středu 2cm a zvolil bych jestliže se jedná o štěně délku 40–45cm s tím, že chvilku bude větší, ale velmi rychle doroste. Není problém Vám při výrobě udělat o pár dírek více.

S pozdravem
Zoo Center Team

Michaela

Dobrý den,
udávaná délka je délka celého obojku nebo k prostřední dírce?
Děkuji.

Zoo Center.s.r.o.

Dobrý den,
uvedená délka u obojků je celá délka.

S pozdravem Zoo Center Team

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru