Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Záloha na 7 nocí v Bulharsku: doprava busem a hotel s bazénem i all inclusive

4,4 / 5 CK Experitour Zlaté Písky - Bulharsko (mapa) 5 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Nataša Palová

Dobrý den chtěla bych se zeptat na cenu nikde ji totiž nevidim

CK Experitour

Dobrý den, paní Palová, ceny společně s termíny naleznete v dolní části nabídky. Hezký zbytek dne,

Eva Pelcová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat do kdy je tato nabídka platná? Děkuji.

CK Experitour

Dobrý den, paní Pelcová, to Vám v tuto chvíli nejsme bohužel schopni říci. Záleží na více okolnostech, především na dostupných kapacitách. Místa se nám rychle plní, doporučujeme tedy včasnou rezervaci. Přejeme krásný den,

Marek

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na cenu zájezdu v termínu 28,6–7,7,2019,2 dospělí 3 děti 7,5 a 2 roky,vlastní doprava,díky Marek.

CK Experitour

Dobrý den, Marku, tato nabídka je možná pouze vč. autobusové dopravy. Ohledně vlastní dopravy nám napište prosím na info@experitour.cz. U vlastní dopravy nejste vázáni autobusovými termíny. Datum odjezdu i příjezdu si tedy můžete určit sami. Přejeme pěkný den,

Kristýna Jablonovská

Dobrý den,ráda bych se zeptala na celkovou částku tohoto zájezdu. Asi jsem slepá,ale nikde to tam nevidím :-) děkuji předem za odpověď.

CK Experitour

Dobrý den, přehled všech termínů včetně cen zájezdů naleznete na https://www.slevomat.cz/akce/1411784-zlate-pisky-busem-zaloha-na-7-noci-all-inclusive přibližně v polovině stránky. Hezký den,

Jan Kratochvíl

Prosím, opravdu platí zde pro hotel Silver sleva pro dítě až do 13,9 let? (spolu se dvěma dospělými)
Mám syna, kterému už bude v červenci 2019 přes 13 let…platil by tedy za celý týdenní pobyt včetně dopravy a all-inclusive maximálně 3990 Kč?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, 1 dítě do 13,99 let na přistýlce se dvěma dospělými osobami od 2990 Kč do 3990 Kč dle konkrétního termínu. Více informací se dozvíte přímo v CK). Hezký den, Simča :)

Petr Rehak

Dobrý den
Chtěl bych si objednat dovolenou ,Zlaté Písky na 7dní all incluziv sme 2dospělí +2děti 9a15let musím zakoupit 4voucry
Nebo jak to mám objednat .
Děkuji za info
 Pete

CK Experitour

Dobrý den, v první řadě nás těší Váš zájem o služby naší CK. Zálohové vouchery platí pro dospělé osoby, pro děti byste je tedy nekupoval. Doporučujeme také ověřit si dostupnost a finální cenu vč. dětí na info@experitour.cz. Stačí uvést konkrétní termín a počet osob (u dětí věk). Krásný den,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru