Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tradiční lahůdka v moderním hávu: Francouzská sušená panenka Bordeau Chesnel

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Rostislav Mynaří

Dobrý den.Chci si koupit panenku z Vaší nabídky a to do 7.2.jak je v nabídce uvedeno.Mohu si produkt vyzvednout osobně na prodejně až v termínu 22.2 až 24.2?
V těchto dnech bych měl být v Praze.
 Rosťa

PRAVÁ KLOBÁSA

Pěkný den Rosťo, můžete :) Martin

Jana

Dobrý den, chápu správně, že mám zakoupit voucher do 7.2. a mohu přijít do Palladia bez předchozího objednání kdykoli v provozní době? Do kdy je nutné voucher uplatnit? Děkuji za info.

PRAVÁ KLOBÁSA

Pěkný den Jano :) Uplatnit prosím do konce měsíce a kdyby Vám systém napsal, že máte již vyzvednuto, napište jen mail a zařídíme bez problému :) Martin

Maria Zuckova

Dobrý den. Objednala jsem si panenku, měla jsem to na označeny na odběrny místo v Novém Boru. A do teď mi nic nepřišlo. Chtěla jsem ochutnat ale bohužel asi z toho nic nebude. Odeslala jsem woucher na to číslo co je tam napsaný. Maria

PRAVÁ KLOBÁSA

Pěkný den, pošlete mi prosím na mail martin@pravaklobasa.cz číslo voucheru a proveřím to. Děkuji, Martin

Dana

Dobrý den, chápu to správně, že voucher musím uplatnit do čtvrtka 7.února?

PRAVÁ KLOBÁSA

Dobrý den, po domluvě lze i jinak :) Martin

Petra Bavšenkovová

Dobrý den, do kdy prosím voucher platí? Děkuji.

PRAVÁ KLOBÁSA

Pěkný den :-) 7.2.2019

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru