Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Troje sexy kalhotky od značky Playboy v černé, bílé a růžové barvě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

JANA

Dobrý večer.
Objednala jsem si dvakrát velikost L.V obou baleních jsou jedny kalhotky menší,i když na štítku je na všech velikost L.Kalhotky nejsou stejně velké,proč?

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, prosím kontaktujte nás prosím na náš mail, pokud budete chtít řešit reklamaci, je potřeba kalhotky odeslat zpátky k nám . Hezký den

Christina Salavcová

Dobrý den, vyvlíkla se mi niťka co jsem si kalhotky oblékla kalhotky jsou tím pádem nenošené mohu je Teda odeslat na zpět a poprosit o výměnu?

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, již jsme Vám odpovídali na Váš mil. Hezký den

Helena Šrámková

Dobrý den já jsem koupila velikost S a je to tak jako velikost M.nechám si je jsou krásné..

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, i přesto jsme rádi, že Vám sedí :) Hezký den

Jitka Pánková

Dobrý den,
zboží došlo, objednala jsem velikost S, ale odpovídá tak na větší M. Chtěla jsem se zeptat, zda-li sleva kalhotek je z důvodu, že jsou gumičky okolo nohou našity naruby? To nikde neuvádíte. Všechny vaše nabízené kalhotky jsou takto vadně šity? Děkuji za odpověď Pánková

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kalhotky byly takto zhotoveny výrobcem a jedná se pouze o jejich specifický – obrácený design . Pokud nejste se zbožím spokojeni, lze ho nepoužité v originálním balení vrátit do 14 ti dní od data převzetí. Hezký den

Jana Krejčová

Dobrý den. Zboží mi dnes přišlo. Objednala jsem 2× velikost L. Na všem je sice cedulka L, ale každý kus je jinak velký??? Nechápu.

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den paní Krejčová,

můžete nám prosím zaslat fotodokumentaci obdrženého zboží na email včetně čísla Vaší objednávky? Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru