Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

4denní zájezd do Paříže a Versailles s 1 nocí v hotelu a průvodcem

4,4 / 5 CK Jukej Paříž - Francie (mapa) 155 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Alena Holubková

Dalo by sa zariadiť ubytovanie v štvor lôžkovom pokoji.Chcem zobrať vnučky,ale nemôžu byť na izbe samy.Dve mají 9let a jedna 14.Jedná se o poslední termín v září

CK Jukej

Dobrý den, bohužel 4lůžkové pokoje nejsou v síti těchto hotelů k dispozici. Kapacita je od 1 do 3 ubytovaných. Děkuji!

Šárka

Dobrý večer,
chci se zeptat zda jsou ještě volná místa na termín 4.7.-7.7.. Měla bych zájem o 2 místa. Děkuji

CK Jukej

Dobrý večer, ano, máme volno, můžete objednat. Děkujeme za zájem!

klára bělíková

Dobrý den.Pojedeme ve třech je i třílůžkový pokoj?

CK Jukej

Dobrý den, ano, 3lůžkový pokoj je k dispozici. Děkujeme!

klára bělíková

A ještě prosim Vás kolik přibližně se ujde km při té 4 hodinové prohlídce ???Díky za info

CK Jukej

Dobrý den,
obvyklá trasa činí při jednodenní prohlídce Paříže okolo 20 km. Děkuji.

klára bělíková

Dobrý den.Je povinná ta 4 hodinová prohlídka?,Rádi by jsme si udělali s dcerou svůj program.A bude čas na nákup nějakého dárku.Do restaurace apod.?Děkuji Klára

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem, při všech našich zájezdech je možný individuální program. CK Jukej

Veronika Pitulová

Kupovala jsem 4 vouchery najednou, predpokladam ze budeme sedet v autobuse vedle sebe dva a dva, je to tak?

CK Jukej

Dobrý den, ano, je to tak… Děkujeme.

Veronika Pitulová

Dobrý den, chci se zeptat jak je to se zásuvkami na hotelu na kterem budeme ubytovani? Na netu jsem se dohledala že je potreba adapter, jinde zas ze maji zasuvky stejneho typu.

CK Jukej

Dobrý den, v síti hotelů Ibis a Premiere Classe nejsou adaptéry nutné. Děkujeme za Váš zájem.

Marie Hušáková

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, jak je to se vstupným. Na internetu jsem se dočetla, že pro lidi do 25/26 let je např. Louvre nebo Versailles zdarma. Vstup na Eiffelovu věž má dokonce slevu pro mláděž do 24 let. Vlastním i průkaz ISIC. Ovšem v příplatkách na daný zájezd tato informace chybí, tudíž se chci zeptat, zda já i má kamarádka (20 let) jsme povinny platit celou cenu, když máme nárok na slevu i vstup zdarma?

CK Jukej

Dobrý den, mládež z EU má opravdu řadu památek zdarma – např. Louvre a většinu dalších muzeí, Versailles, nebo Invalidovnu. Eiffelova věž vstup zdarma nenabízí, ale slevu ano. Tyto památky navštěvujete dle Vašeho zájmu v individuálním volnu a samozřejmě nemusíte hradit plnou cenu, ale můžete využít slev a výhod, které tyto objekty nabízí. Děkujeme!

Veronika Pitulová

Dobrý den, chci se zeptat jestli při dojezdu do Paříže je možné si nechat nějaké věci v autobuse? Abychom nemuseli celý den tahat batoh s věcmi než pojedeme večer na hotel. Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, všechny věci si můžete nechat v busu. Děkuji.

Pavla Mikšovská

Dobrý den, kolik je volných míst na termín 4.-7.7. 2019? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, míst je dostatek. Děkujeme za zájem!

M

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda v autobusu je wc? A v hotelovem pokoji mohou být oddělené postele? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, ano, bus má WC a v hotelu je možné vyžádat oddělená lůžka. Děkujeme.

Jana Svobodová

Dobrý den…
Mohu se zeptat na obsazenost termínu od 30.5…chtěla bych 4 místa. Děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem, zbývá posledních 10 míst, takže 4 místa v tuto chvíli jsou… CK Jukej

Iveta Š.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně pojištění léčebných výloh či úrazu. Kolik volných míst ještě zbývá v autobuse k dnešnímu dni. Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, je třeba se ptát na konkrétní termín, nabízíme tři termíny tohoto zájezdu. Děkujeme!

Mončí

Dobrý den, je k dispozici nástupní místo z Plzně? Popřípadě v kolik hodin. Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, ano – odjezd z Plzně je v 18:00 hodin. Děkujeme za zájem!

Radek

Jasně,super,díky moc za rychlé info! Zeptám se ještě,jaká je maximální kapacita obsazenosti zájezdu v tomto termínu? 18.4. – 21.4. 2019 (Velikonoce v Paříži) ? Předem díky moc.

CK Jukej

Je to cca 55 míst. Děkujeme za zájem!

Radek

Hezký den,mohu se zeptat ,jak to vypadá s obsazeností zájezdu v termínu 18.4.- 21.4. 2019 (Velikonoce v Paříži) ? Předem Vám moc Dekuji.

CK Jukej

Dobrý den, aktuálně je nahlášeno cca 30 účastníků. Děkujeme za zájem!

zdenka procházková

Dobrý den, zajímalo by mě, kolik ve Francii stojí neperlivá voda 1,5l a káva, pečivo a takové drobnosti na jídlo. Pokud máte v tom ponětí. Já jsem tam nikdy nebyla a nemám představu kolik si mám vyměnit peněz? Děkuji Procházková

CK Jukej

Dobrý den, ceny ve Francii jsou v restauracích vyšší než u nás, v supermarketech jsou ceny téměř srovnatelné. Vodu v obchodě koupíte za cca 1 EUR, v restauraci za cca 2,50 EUR, káva stojí cca 3,50 EUR, pečivo v obchodě kus cca 0,50 EUR. Děkujeme za zájem!

zdenka procházková

Dobrý den, měla bych zájem o velikonoční zájezd. Zřejmě jde o dlouhou cestu, je možné si zajistit sedadlo v autobuse? Budou během cesty tam nějěké zastávky? Nejspíše pokud pojedu sama, bude sedadlo vedle mne obsazeno? Jak je to s pojištěním? Kolik euro bude potřeba na vstupy do zámku zahrad, na Eifelovu vež? Děkuji za odpovědi. Zdenka

CK Jukej

Dobrý den,
místenku v autobuse je možno zakoupit v ceně 150,–Kč/os. Během cesty jsou zastávky cca po 3–4 hodinách. Sedadlo vedle Vás bude s největší pravděpodobností obsazeno jiným cestujícím. Cestovní pojištění je možno zajistit u jakékoliv pojišťovny, nebo přes náš web u pojišťovny AXA.

Orientační vstupné:
Eiffelova věž:
Výtah, 3. patro, dospělý: 25 €, od 12 do 24 let 12,5 €
Výtah, 2. patro, dospělý: 16 €, od 12 do 24 let 8 €
Schody, 2. patro, dospělý: 10 €, od 12 do 24 let 5 €
Plavba lodí po Seině: 13 €
Mrakodrap Montparnasse: 16 €
Louvre: 15 €
Versailles: 18 €
Jízdné na metro cca 5 €.

Děkujeme za zájem!

Kateřina Smolarčíková

Dobrý den. Do Versailles jedeme naším busem a zpét do Paříže vlakem ? Tentoje zahrnut v ceně zájezdu ? V příplatcích totiž vlak není uveden pouze metro. Děkuji Smolarčíková

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem, cesta zpět z Versailles není v ceně zájezdu, jedná se o onen příplatek 5 EUR, který zmiňujete jako metro – jinými slovy MHD.

V.

Dobrý den, odjezd a příjezd je z/ do Prahy anebo disponujete i nástupním místem v Brně?

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem, odjezd z Prahy je v 16:30 hodin z ulice Na Florenci a návrat v neděli okolo poledne tamtéž. CK Jukej

Kristýna

Dobrý den, bude v rámci zájezdu Paříž + Versaille možnost výstupu na Eifellovu věž a je tento zájezd možný i pro 9 leté dítě? Děkuji. :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, ano vstup na Eiffelovu věž je možný: do 24 let 12,5 €, Výtah, 2. patro, dospělý: 16 €, od 12 do 24 let 8 €,Schody, 2. patro, dospělý: 10 €, od 12 do 24 let 5 €. Ano zájezd je vhodný i pro 9-ti leté dítě. Cena je jednotná pro děti i dospělé. Hezký den, Simča :)

Staňová

Kdy je předpokládaný návrat do Prahy? Děkuji za informaci.

Staňová Helena

Dobrý den mám zájem o zájezd od 30.5.do 2.6.2019 v kolik je prosím Vás návrat do Prahy. Děkuji za informaci. Hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, takovou informací bohužel nedisponujeme, prosím kontaktujte partnera na emailu: ckjukej@email.cz, nebo tel.: +420 704 412 0­12. Pěkný den, Honza

CK Jukej

Dobrý den, obvyklý návrat bývá okolo poledne do Prahy. Děkujeme. CK Jukej

Andrea V.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, na jak dlouho je cesta autobusem? Moc děkuji

CK Jukej

Dobrý den, odjezd je v 16.30 hodin odpoledne z Prahy, v 6 ráno jsme před Paříží na hodinové hygienické pauze a pak v cca 7:30 hodin vjíždíme do centra Paříže na okružní tour. Počítejte tedy 13 – 14 hodin cesty. Děkujeme za zájem.

Martina Podlesná

Dobrý den, byl by možný i třílůžkový pokoj v případě koupě tří voucherů?

CK Jukej

Dobrý den, ano, 3lůžkové pokoje jsou k dispozici. Děkujeme!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru