Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Exotická jižní Apúlie s plážemi dvou moří vč. 4× ubytování s polopenzí

4,5 / 5 CK INTER ZBIROH Itálie 31 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Irena

Dobrý den,

jednolůžkový pokoj u této nabídky není možný?

CK INTER ZBIROH

Dobrý den, 1lůžkový pokoj je možný za doplatek 2.800,– Kč, tento hradíte přímo CK, dále je možné, pokud máme další lichou klientku, vás doubytovat

Markéta Burešová

Dobrý den, byl by i jiný termín než říjnový, nebo jsou vyprodané? Děkuji.

CK INTER ZBIROH

Dobrý den, v jiném, než říjnovém termínu zájezd nabídnout neumíme

Bohdana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budou i termíny v srpnu. Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Bohdano, v rámci této nabídky jsou termíny pouze v červenci a v říjnu. Hezký den, Simča :)

Stanislav

Dobrý den, jsou volná dvě místa na zájezd v termínu 22.7–28.7.? A o jaká místa v autobuse by se jednalo, ze zdravotních důvodů nemohu cestovat zcela vzadu. Děkuji za odpověď.

CK INTER ZBIROH

Dobrý den, volná místa prosím zkontrolujte na Slevomatu, místenky jsou v zadní části BUSu, nikoliv však na zadní „pětce“

Jakub Rathouský

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jsou volná místa na červencový termín.
 Děkuji

CK INTER ZBIROH

ano, jsou

Olga Žďárská

Dobrý den, mám zájem zakoupit 3 vouchery na červencový v termín. V nákupním košíku mám dva a další není možné přikoupit i když se píše že v nabídce je ještě 19 volných voucherů. Jak to mám nákup uskutečnit?

CK INTER ZBIROH

Dobrý den vážená paní Žďárská,
dnes jsme na Slevomat přidali další volná místa, sledujte tedy stránky Slevomatu

Gabriela Horáčková

Dobrý den! Zakoupila jsem tento zájezd na říjen.Už jste ho minulý rok pořádali? Naplnil se tento říjnový termín?Děkuji za odpověď.

CK INTER ZBIROH

Dobrý den vážená paní Horáčková,
ano, zájezd jsme již v říjnovém termínu pořádali a uskutečnil se

Lucie

Dobrý den,
zakoupila jsem voucher na termín 22–28.7.2019, ale v nabídce zde se mi tento termín neobjevuje, je tedy termín platný a volný?

CK INTER ZBIROH

Dobrý den Lucie, termín, který máte zakoupený je pochopitelně platný a vouchery můžete uplatnit, pokud jste tak již neučinila

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru