Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

9 balíčků prémiového sušeného hovězího masa Royal Jerky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Luci

Dobrý den, v receptuře uvádíte že používáte třtinový cukr, zároveň uvádíte 0 sacharidů, jak je to možné?

Royal Jerky

Dobrý den, omlouváme se, jednalo se o chybu při vkládání nabídky. Sušené maso obsahuje sacharidy, všechny ingredience jsou v bio kvalitě a bez chemie. Chyba byla opravena. Lenka Nováková, Royal Jerky s.r.o.

Jan Novotný

Dobrý den, děkuji za odpověď ohledně trvanlivosti. Těch devět měsíců jsem se dočetl v popisu aukce, ale jde spíše o to, jak ´´čerstvé´´ maso zasíláte. Pokud bych si tedy objednal a vyzvednul maso vyrobené před osmi měsíci tak mám jen měsíc na snězení.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, tak tomu není. Jelikož se jedná o sušené maso tak je zde pouze minimální doba spotřeby a maso je i po uplynutí této doby poživatelné a nezávadné. Pokud by se jednalo o výrobek s datem spotřeby do, tak by tomu tak bylo jak píšete :) Pěkný den

Jan Novotný

Do kdy je prosím minimální trvanlivost?

Royal Jerky

Dobrý den, minimální trvanlivost našeho sušeného masa je 9 měsíců od výroby. Datum je uvedeno vždy na zadní straně výrobku. Hezký den, Karolína, Royal Jerky

Jiří Včeliš

Dobrý den, k původní objednávce jsem přidal jeste jeden kus. Pokud to je možné, klidně zasilky spojte. Děkuji

Royal Jerky

Dobrý den, hned jsme si toho všimli a samozřejmě objednávky spojili. Dozfáme že vám bude chutnat. Vaše maso se před okamžikem dosušilo, brzy budeme zasílat. Hezký den, Karolína, Royal Jerky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru