Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dětské zateplené kalhoty z kvalitního softshellu od české značky GUDO

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra

Dobrý den, dceři kupuji jen zúžene kalhoty, neboť ostatní kalhoty jsou jí široké v pase bocích i v zadních partiích. Jsou tyto kalhoty spíše širší?Potřebuje vel.128. Děkuji za info.
 Petra

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

lepší by bylo udělat šířku vel. 122 a délku na 128.
Pokud to tak chcete napište mi mail na gudo@gudo.cz

Martina Försterová – GUDO

Alena Nekvasilová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kalhoty jsem u Vás už kupovala, jsem s nimi spokojená, jen jestli by šlo zakoupit v jiné barvě, konkrétně černo-zelenou. Předem děkuji za odpověď
Nekvasilová

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

jsme rádi, že jste spokojená. Ráda Vám ušiji černo – zelené. Napište mi mail, až uděláte objednávku na SLEVOMATU.

Martina Försterová – GUDO

Táňa Strunecká

Jsou tyto kalhoty vhodné i na zimu? Děkuji za odpověď.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

jsou zateplené fleesem, záleží jak je dítě otužilé, pokud má pod nimi např. punčocháče legíny, jsou vhodné.

Martina Försterová – GUDO

Pavlína Munzarová

Dobry den.
Obj.sem kalhoty vel.116..Ale ted nevim jestli mam těch 5cm přičíst nebo to uz je součet.A jestli ano,zda je možné zmenit velikost.Dekujuuu

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

nic se nemusí přičítat, je to jen manžeta, která zakončuje kalhoty.

Martina Försterová – GUDO

Lucie

Dobrý den, měla bych zájem o 140 se stahováním v pase, jak jste psala výše. kam mohu dopsat poznámku k objednávce? děkuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,
napište mi spolu s číslem objednávky na mail gudo@gudo.cz a já Vám udělám v pase dírku na stáhnutí gumy.

Martina Försterová – GUDO

Ivana Kohoutková

Dobrý den, chci si objednat 2 kalhotky, ale nechci platit 2× poštovné. Jak mohu udělat? Děkuji za odpověď. I. Kohoutková

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

když vložíte do košíku 2 kalhoty, tak by se Vám mělo přičíst jen jedno poštovné, je to tak nastaveno v systému.

Martina Försterová – GUDO

Hajšmanová

Škoda, že největší velikost je jen 140
Neuvažujete o výrobě větších kalhot

GUDO dětské oblečení

Dobrý den, napište mi na mail gudo@gudo.cz

Martina Försterová – GUDO

Věra

Dobrý den je v pase utahování? Dekuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

v pase není utahování, ale mohu Vám tam udělat dírku a gumu si potom sama regulovat ( guma je navolno )

Martina Försterová – GUDO

Tereza

Dobrý den,
chtěla jsem si objednat velikost 140 v růžovém provedení. Když chci dát zboží do košíku, tak mi naskočí cena 489,– Kč, takže to už žádná sleva není, není to chyba?

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

cena za kalhoty se samozřejmě s velikostí zvyšuje. Cena je je od 349,– Kč za nejmenší až za 489,– Kč za největší velikost.

Martina Försterová – GUDO

Hanka

Škoda, že největší velikost je jen 146…
Všimla jsem si, že i na webu končíte touto velikostí. Větší jste nikdy nedělali?

GUDO dětské oblečení

Dobrý den, napište mi na mail gudo@gudo.cz

Martina Försterová – GUDO

Milada Bitrychová

dobrý den můžu poprosit o rozměry kalhot velikost 134 a 140 potřebuji hlavně šířku v pase. děkuji bitrychová

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

pas je 52 a 53 cm, na gumu, kalhoty jdou upravit tak, aby byla regulovatelná.

Martina Försterová – GUDO

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru