Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pro jízdu v klidu: Přezutí pneumatik včetně vyvážení a nahuštění

4,6 / 5 1CAR online, s.r.o. Praha - Chodov  (mapa) 41 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Václav Horký

Dobrý den, na „22“ ráfky-elektrony nasadit dvě nové gumy a společně dvěma dalšími co už mám nasazené na ráfku všechny 4 vyvážit a nasadit na osobní auto.Prosím cena?Děkuji

1CAR online, s.r.o.

Dobrý den Václave,

zašlete prosím váš požadavek na info@1car.cz, kde jej kolegové zpracují a zašlou nacenění.

S pozdravem

Váš 1CAR

Josef Přáda

Dobrý den,
mám dotaz, kolik zaplatím, když k Vám přivezu 3 kola a chci vyměnit pláště +vyvážit.
děkuji.

1CAR online, s.r.o.

Dobrý den Josefe,

máte 2 možnosti.
Buď použijete voucher na přezutí sady pneumatik zde na Slevomatu ( platí pro 4 kola ), nebo můžeme kola přezout standardní cestou a zde bychom účtovali kola 3. K druhé možnosti ale budeme potřebovat k nacenění rozměr kol, ALU/plech. Toto bude nejjednodušší poslat mailem na info@1car.cz a my zašleme cenu obratem.

S pozdravem

Váš 1CAR

Miloš Klaban

Přeji hezký den,
v pondělí 14.1.2019 jsem ze svého účtu zaplatil částku 499 Kč za přezutí pneu u firmy 1 CAR a doposud jsem od Vás neobdržel voucher na jeho uskutečnění,je vše v pořádku?Peníze jsem zasílal na účet:238400856/0300 pod var.symbolem 3907919300.Prosím o ověření správnosti mé platby a o zaslání zakoupeného voucheru.Děkuji.
S pozdravem Miloš Klaban

1CAR online, s.r.o.

Dobrý den Miloši,

tento dotaz musíte směrovat přímo na Slevomat, u kterého voucher na přezutí kupujete.

S pozdravem

Váš 1CAR

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru