Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krabičková dieta: zkušební na 1 den i 6denní vyvážené menu pro muže i ženy

Domácí krabičková dieta (3 pobočky) Litoměřice  (mapa) 5 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Gabriela Vanková

Dobrý den,
je možný dovoz Kropáčova Vrutice ?
Děkuji Gabriela Vanková

Gabriela Vanková

Dobrý den, je možný dovoz Kropáčova Vrutice ? Děkuji Gabriela Vanková
Prosím odpověď na email gabi.vankova@gmail.com

Velice děkuji.

Domácí krabičková dieta

Zdravím, jsem právě v pracovní procesu… můžete mi přiblížit, kde to je? Díky. A nebo rovnou volejte 774458444 bude to rychlejší. Díky jb

S.

proč tahle nabídka vyskakuje po prahou, když je odněkud z teplic???

Slevomat.cz

Dobrý den, máte pravdu :) Občas se do vybrané oblasti zatoulá taky nabídka různě z republiky, která slouží víceméně pro rozšíření obzorů a mělo by to být spíše výjimečně. Děkujeme za Váš postřeh, který předáme kolegům pro zlepšení cílení nabídek do budoucna. Pěkný den

Jarmila

Dobrý den, měla bych dotaz, kdybych měla zájem pouze o obědy, je to možné? Funguje u Vás nějaký závoz, když jsem z Bíliny? Děkuji!

Domácí krabičková dieta

Zdravím, bohužel ne.

Dana Dušková

Ještě jednou dobrý den, jsem z Ústí a ptám se, jakým způsobem se to dá vyzvednout (večer den předem, nebo až po otvíračce vaflárny daný den?). Děkuji

Domácí krabičková dieta

Večer, den předem, poté co to do vaflarny z Teplic dovezeme. Což je cca po 18h. Do té doby to vyrábíme a zhruba v 17.30 začínáme jezdit.

Dana Dušková

Dobrý den, koukala jsem, že máte otevřeno až od desíti hodin, což bych nemohla vyzvednout, nehledě na to, že by to znamenalo, že snídani musím řešit vlastní… Asi to nebude s ranním dovozem, že? Pracuji v centru, kousek od Vás. Ještě by šlo odpolední vyzvednutí na druhý den z mé strany – jaká je tedy možnost převzetí? Na 6 dní dopředu jak píše pan Miroslav by to asi nebylo zrovna zdravé a čerstvé :)

Domácí krabičková dieta

Zdravím, tak abych se přiznal tak tomu moc nerozumím 😁, ale mám řešení. Jestli jste z Teplic tak vám to můžeme dovézt domu mezi 18 – 20h je to dostačující 😁. Vyhovuje?

Miroslav

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda si musím jídlo denně vyzvedávat nebo jej mohu dostat na celých 6 dní dopředu?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslave, jídlo je třeba si denně vyzvedávat, aby bylo vždy čerstvé. Hezký den :)

N

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je daný striktně jídelníček a nebo jsou možné individuální upravy, když člověk něco nejí. Děkuji

Domácí krabičková dieta

Zdravím, je možné některé věci vynechat, ale nesmí toho být hodně. Příklad…nejite-li červenou řepu, nebo rajčata nebo houby, nebo jogurty, nebo ořechy, tak to umíme. Nejite-li však třeba maso, nebo více druhů příloh, tak to řešíme individuálním přístupem, který pro nás znamená více starosti a práce a tudíž je dražší a není součástí akce na slevomatu. V případě, že jste ta první kategorie, tedy jen nejite nějaké dvě maličkosti pak je definujeme a vyloučíme a můžete si klidně objednat. Jste-li v té druhé kategorii, tak mi prosím zavolejte a zkusíme to pořešit. S pozdravem jb

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru