Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

3chodová indická hostina podle výběru s kuřecím i jehněčím pro 2 osoby

4,7 / 5 Namaskar (2 pobočky) Brno - Židenice  (mapa) 224 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dušan

Dobrý den,
je možné si místo Chicken Tikka Masala vybrat Butter Chicken?

Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dušane, nabídka je pevně daná, ale můžete se vyzkoušet domluvit přímo s partnerem, zdali to nebude problém. Kontaktovat jej můžete na tel. čísle: +420 606 036 0­33. Pěkný den, Honza

Anonym

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat. V uvedené nabídce je k dispozici 2× hlavní jídlo z výběru A-E a potom F-H. To znamená že 2× dle vlastního výběru z A-E a potom 1× z F-H? Jakože dostaneme 3× hlavní jídlo na stůl? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, nabídka platí buď ´´2× hlavní jídlo podle výběru z variant A, B, C, D, E´´ nebo ´´1× varianta A, B, C, D, E a k tomu 1× E, F, H (nelze využít 2× E, F nebo H)´´. Tudíž si vyberete jednu z variant a není možné dostat 3 hlavní jídla na stůl. Pěkný den, Honza

Pavlína

Bylo by možné využít voucher už od 14:00, např. za příplatek? Jde mi o to, že nejsme z Brna a je to pro nás pak komplikované. Děkuji.

Pavlína

Ještě doplňuji k dotazu níže – jedná se mi o uplatnění voucheru pouze o víkendu…zda je možné již od 14:00?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, chápe Váš problém, v rámci této nabídky to ale bohužel možné není, doba zvýhodněného menu je pevně stanovena. Rádi bychom Vám vyšli co nejvíce vstříc, proto Vám můžeme doporučit podívat se na jiné nabídky ze sekce indických restaurací, pro co nejlepší orientaci přikládám odkaz: https://www.slevomat.cz/praha/restaurace-bary/indicke-restaurace. Přeji Vám krásný den :-)

Helena

Dobrý den, dá se vybrat jídlo,( chod) ,, který je bezlepkový? seznam alergenů je k ničemu, pokud není uveden u každého jídla, nebo jsem to přehlídla? děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru