Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Masážní válec uvolňující napětí, tuhost a bolest svalů v několika barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina

Dobrý den, také mi nejde uplatnit 100 kreditů na kategorii sport. Dnes mi kredity bohužel propadnou.

2care, s.r.o.

Dobrý den! Obrátím se s dotazem opět přímo na Slevomat, vydržte, prosím, brzy se Vám někdo ozve přímo s konkrétní radou.
Děkuji
Luboš Typlt

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, Vašich 100 kreditů se da uplatnit na kategorie: Sport a outdoor, Doplňky stravy, Fitness, Zeštíhlující procedury, Dieta, Superpotraviny. V případě dalších komplikací kontaktujte naši zákaznickou linku 222 745 354. Hezký den :)

Petra Steinsova

Dobry den. Dostala jsem nabidku na uplatneni 100 kreditu z kategorie sport ve ktere je masazni valec. Presto nelze kredity uplatnit. Poradite?
S pozdravem P. Steinsova

2care, s.r.o.

Dobrý den! Prosím o strpení, zjišťuji potřebné přímo u Slevomatu.
Před pár dny jsem komunikoval se zákazníkem, který při nákupu válce u nás kredity úspěšně uplatnil, věřím, že pozitivní odpověď pro Vás budu mít brzy.
S pozdravem
Luboš Typlt

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, vaše kredity se dají uplatnit na kategorie: Sport a outdoor, Doplňky stravy, Fitness, Zeštíhlující procedury, Dieta, Superpotraviny. V případě dalších komplikací kontaktujte naši zákaznickou linku 222 745 354. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru