Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zimní prázdniny v Beskydech: moderní apartmány či vilky pro 2 i celou rodinu

5,0 / 5 Bečva Resort Beskydy (mapa) 7 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zaorálková Věra

Dobrý den, prosím o ubytování od 16.2. na tři dny pro čtyři osoby

Bečva Resort

Dobrý den,
Máme volno až od 23.2.2019.
Děkuji

Tereza Jaegerová

Dobrý den, máte volno 14–17.2.? Předem děkuji za odpověď

Bečva Resort

Dobrý den,

Na jarní prázdniny máme pobyt podmíněn alespoň 5 nocemi.
Děkuji,
Dorňáková

Petra

Dobrý den. Měla by jsem zájem o ubytování pro 4 osoby + 1 rok dítě v termínu od 22. – 24. 2. 2019. Prosím o ověření dostupnosti. Děkuji.

Bečva Resort

Dobrý den,
Apartmány jsou bohužel na tetno termín plně obsazeny, volnou mám ještě jednu vilu pro 8 osob.
Děkuji,
Dorňáková

Questa Zuska

Dobry den 3 dospeli a 3 deti ve veku 3, 5 a 13 let, mame take pejska, male plemeno, cistotny , vycovany..Chteli by jsme prijet v ctvrtek a odjet v nedeli,,Nekdy v unoru jeste presny termin by jsem upresnila.Kolik by nas to prosim stalo.Dekuji za odpoved.Chteli by jsme nejakou tu chaticku nejlepe jen pro nas.Dekuji Macku Romana email je: rora123@seznam.z

Bečva Resort

Dobrý den,
V takovémto počtu bych Vám doporučila jedině vilu pro 8 osob.

Termíny únoru už mám ale pouze od 4.-8.2, 11.-14.2., a od 18.2.2019.Poukazy jsou pouze na 2, nebo na 4 noci.
Apartmány jsou takřka již plně obsazeny.
Pes je za poplatek 250,–Kč/noc.

Děkuji, Dorńáková

Markéta Vrbíková

Dobrý den, máte volno pro 4 dospělé a 2 děti v termínu 1.2–3.2 ? nebo 8.2–10.2 ? Děkuji

Bečva Resort

Dobrý den,

B

Bečva Resort

Dobrý den,

B

Bečva Resort

Dobrý den,

Bohužel tento termín máme plně obsazen.
 Děkuji

Jirka Kočí

Dobrý den,
rádi bychom přijeli, ale máme to poněkud složitější. Vejdeme se do apartmánu v šesti, když jsme dva rodiče a čtyři děti 21–15–11–8 let a za jakých podmínek? Plánuji koupit voucher pro čtyři s příplatkem za děti. Vila by byla zřejmě zbytečně velká. Díky

Bečva Resort

Dobrý den,
Apartmán má 4 lůžka ( 2 ložnice) + rozkládací gauč v obýváku za příplatek přistýlky, tedy ano, lze zakoupit voucher pro 4 + doplatit na místě za 2× přistýlku.
Vilku byb jste měli určitě pohodlnější, třeba kdyby jel ještě někdo s vámi :)
Volné termíny máme téměř všechny, kromě týdnu 8.-16.2.2019.
Děkuji,
Dorňáková

Daniela Siváková

Dobrý den, máte prosím volnou vilu pro 8 osob v termínu od 24.2. Do 3.3.? Děkuji Siváková Daniela

Bečva Resort

Dobrý den,

Ano, v tomto termínu máme vilu k dispozici.
Děkuji,
Dorńáková

Pavlína Králová

Dobrý den, jak je v místě prosím řešena strava? Restaurace? Obchod s potravinami? Dě­kuji

Bečva Resort

Dobrý den,

Restaurace jsou v okolí od 0,5–5km, obchod je vzdálen 1km a poté 10km v Rožnově – lidl, albert, billa.
Apartmány mají plně vybavené kuchyňky.
Děkuji,
Dorňáková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru