Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vstupenky do interaktivního Muzea smyslů plného optických klamů a iluzí

4,5 / 5 Muzeum Smyslů Praha - Nové Město  (mapa) 4 200 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
katarína Nosilová

chci koupit 1 dospělý a 1dítě/6let/ děkuji Katarína

Slevomat.cz

Dobrý den, Kataríno, omlouvám se, že jsme Vám nestihli odpovědět dříve. Diskuze však slouží pouze na dotazy. Objednávku uděláte přímo v nabídce, stačí Vámi zvolenou variantu rozkliknout a vložit do košíku tlačítkem Koupit, poté už jen vyberete způsob platby. Hezký den :)

Petra M.

Dobrý den, dcera je držitelem ZTP/P…kolik nás bude stát u Vás vstupné ? Děkuji Machalová

Muzeum smyslů

Dobrý den, držitelé průkazu ZTP/P mají 60% ze standardní ceny vstupného na pokladně muzea (dítě ZTP/P má 60% slevu z ceny 170 Kč). S dítětem ZTP/P jde jeden dospělí jako doprovod zdarma.

Kateřina Procházková

Dobrý den, může k vám pes?
Děkuji

Muzeum smyslů

Dobrý den,
Bohužel psi k nám nemohou. Děkuji za pochopení, Kateřina

Jíťa

Dobrý den, vstupenka pro seniory není? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jíťo, taková varianta se u nás v nabídce bohužel nenachází. Pěkný den, Honza

Lucie

Dobrý den, jenom bych ráda věděla jestli máte svoje parkoviště pro návštěvníky a nebo musíme najít nějaké volné místo někde v ulici Děkuji za odpověď

Muzeum smyslů

Dobrý den, Lucie,
Pro návštěvníky bohužel vlastní parkoviště nemáme. V ulici Jindřišská a Politických vězňů jsou fialové zóny, kde je placené parkování.

Šárka Růžčková

Dobrý den, dne 7. 1. 2019 (datum zaúčtování 09.01.2019) jsem zakoupila 2× voucher, avšak dodnes mi nebyla doručena žádná zpětná vazba. Mám stále čekat na vstupenky, nebo mi budou peníze vráceny? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Eva Viktorin

Dobrý den, 17. 12. 2018 jsem zaplatila 2× voucher. Dodnes žádná zpětná vazba. Mám stále čekat na vstupenky, nebo mi budou peníze vráceny? Děkuji za odpověď 🙂

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Honza

Marketa Hurtova

Dobrý den, koupila jsem si na začátku prosince dvě vstupenky pro dospělé, ale zatim mi žádný voucher nepřišel.

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Petr

Proč máte stále v nabídce vstupenky, když jsou dlouhou dobu vyprodané??

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, vstupenky pro dospělé jsou sice vyprodané, ale varianta pro děti je stále k dispozici. Proto je nabídka stále aktuální. :) Pokud si chcete zakoupit vstupenky pro dospělé, které momentálně nejsou k dispozici, můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Hezký den, Ivet :)

Bc.Inna Lukiyenko

Dobrý den, jak mohou vočer stornovát.Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Inno, v případě, že potřebujete voucher stornovat, zavolejte si, na naši zákaznickou linku 222 745 354, kde s Vámi všechno rádi vyřeší. :) Hezké Vánoce,
Ivet :)

Yana Rakhmilevich

Dobrý den, lze ještě koupit 2 vstupenky pro dospělé? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Yano, vstupenky pro dospělé jsou už bohužel vyprodané. Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Ivet :)

Klára

Dobrý den, bude možnost si zakoupit vstupenky pro dospělé ještě zítra nebo už se prodej nebude obnovovat? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, omlouvám se, že jsme nezodpověděli Váš dotaz dříve, nicméně mám pro Vás dobrou zprávu, vstupenky je stále možné si zakoupit. :) Hezké svátky, Ivet :)

Hana

Dobrý den, lze koupit voucher i v kamenném obchodě?
 Děkuju

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, voucher lze koupit pouze u nás na Slevomatu. Hezké Vánoce, Ivet :)

Kateřina Mayerová

Dobrý den, je možné využít rodinnou vstupenku pro 2 dospělé a 2 děti, pokud jednomu dítěti je 14, ale druhému již 16 let? Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, děti jsou brány pouze ve věkové hranici od 5 do 15 let, pro šestnáctileté už platí vstupenky dospělí. Hezký den

Helena Císařová

Dobrý den, kdy budou zase Dospěli a studenti prosím? Děkuji Císařová

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Lenka

Dobrý den, musíme se předem objednat? Jak dlouho předem-cca počet dní.
děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, Rezervace není nutná. Pouze v případě, že přijdete ve skupině 10 a více osob, objednejte se předem na telefonu 608 213 749.
Při vstupu se prokážete kódem voucheru. Hezký den :)

Jane

Dobrý den,když jsme rodina 2+3 takže využít asi 2+2 rodina+1 dítě. Nabídka 2+3 není.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, ano je to přesně tak jak říkáte :) Hezký den

Milaberská Petra

Dobrý den ,výše odpovídáte ,ze je voucher možné uplatnit do 31.3.2019 ,ale primo v nabídce slevomatu je psané do 30.4. 2019 …do kdy teda opravdu voucher je možný uplatnit ?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, voucher je možné uplatnit do 30.4. Hezký den :)

Michal Teplý

Zdravím, do kdy je nutné vstupenky využít?

Muzeum smyslů

Dobrý den, Michale, vstupenky je možno využít v době 1.1. 2019–30.4. 2019. S pozdravem, Kateřina

XXX

Dobrý den,
prosím kdy bude prodej vstupu do muzea na slevomatu ukončen? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru