Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Tříchodové menu pro dva s filírovanou panenkou nebo kuřecím supreme

4,6 / 5 Charles Bridge restaurant Praha - Nové Město  (mapa) 1 547 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jana K.

Dobrý den,
je možné s sebou vzít malého vychovaného pejska ( čivava ) v tašce ? Děkuji

Charles Bridge restaurant

můžete není problém

Zuzana Frömlová

Dobrý den,
bylo by dnes na 13 hodinu možno udělat rezervaci s výhledem na most?
Děkuji Frömlová

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, stůl si zamluvte dostatečně předem na e-mailu info@charlesbridge-prague.cz a počkejte na potvrzení rezervace. Pro rezervaci na dnes můžete zkusit také telefonní číslo 603 222 379. Hezký den :)

Michaela Martinikova

Dobrý den je možno udělat rezervaci pro 4 osoby ale stůl bude pro 6 bude tam dite co si dá něco z jídelního lístku a jedna osoba co také tudis 6 lidí 2 voucher dekuji

Charles Bridge restaurant

To není problém jen to napište do emailu info@charlesbribge-prague.cz

Michal Kellner

Dobrý den prosím o zprávu zda je možná rezervace na utery 12.od 19h.
Dekuji. S pozdravem MichalKellner@seznam.cz

Charles Bridge restaurant

Dobrý den napište prosím na info@charlesbridge-prague.cz

Rybářová

Dobrý večer, jak dlouho se čeká na potvrzení rezervace na mail???

Charles Bridge restaurant

dobrý den ,
v týdnu odpovídáme co nejdříve v neděli máme omezený provoz takže odpvěd čekejte v pondělí

Karel Kastner

Dobrý den, cena voucheru 659 Kč je za osobu nebo za 2 osoby?
 Děkuji

Charles Bridge restaurant

dobrý den
za dvě osoby

Jiří Grejták

Berete karty?

Charles Bridge restaurant

Samozřejmě

Kateřina Menclová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda menu je možné dokoupit ještě pro 1 osobu, abychom mohli jít ve 3 ? Pokud ano, kolik by to stálo a jak si to zajistit. Děkuji

Charles Bridge restaurant

určitě můžete ale jen přes slevomat

Pavlína Prokůpková

Dobrý den , chtěla bych se zeptat když si u Vás budu chtít objednat a zamluvit stůl místo v výhledem na Karlův most , koupím voucher na Vaše tří chodové menu od Slevomatu, má být objednávka v jakém rozmezí myslím např 48 hodin dopředu nebo týden. Děkuji moc za odpověď Prokůpková

Charles Bridge restaurant

Dobrý den,
lepší je týden

Karamfilova

Dobrý den,
mneli byste volný stůl s výhledem na 9.1.2019 v 18:0­0hod.

Charles Bridge restaurant

dobrý den
zatím máme

Kristýna Krejzová

Dobrý den,
17.12.2018 jsem zaplatila voucher převodem pres účet, voucher ani potvrzení o zaplacení mi nepřišlo. Bylo by možné překontrolovat, zda jste nezapomněli voucher zaslat? Email: tyna.krejzova@seznam.cz
Tel.: 776097266 děkuji
Krejzová Kristýna

Charles Bridge restaurant

Dobrý den, ohledně voucheru se prosím obraťte na Slevomat. Děkujeme a přejeme Vám šťastný NOVÝ ROK 2019.

Dana

Dobry den, voucher mi neprisel na email.Dekuju

Charles Bridge restaurant

Dobrý den, ohledně voucheru se prosím obraťte na Slevomat. Děkujeme a přejeme Vám hezké sváteční dny.

Barbor

dobry den je v cene i piti? nebo je za priplatek
predem dekuji za odpoved

Charles Bridge restaurant

Dobrý den, nabídka nápoje nezahrnuje. Přejeme Vám hezké sváteční dny.

Petr Jeníček

Dobrý den. 21.12.2018 jsem zakoupil voucher „Tříchodové menu pro dva s výhledem na Karlův most“ – kód 4746–0515–90A-506 . Mám ale jen potvrzení o uhrazení, nějakým omylem jsem neibdežel voucher na můj mail. Mohu přijít jen s potvrzením o zakoupení s vytištěným kódem? Nemůžete mi neobdržený voucher znovu zaslat ? Mail: sebastian.jenicek@seznam.cz .
Děkuji. Petr S. Jeníček, tel. 608913990

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Hezké Vánoce, Ivet :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru