Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vyrazte za kulturou: vstupenka na muzikál Alenka v kraji zázraků

4,5 / 5 Pixa-Pro Praha - Nové Město  (mapa) 153 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Markéta Vodrážková

Dobrý den, mám zakoupeny vouchery na muzikál , na uvedeny email jsem posílala rezervaci ale stále nikdo neodpověděl ohledně rezervace.?
Děkuji za odpověď.

Pixa-Pro

Dobrý den. Byla jsem dva dny pracovně v zahraničí, mám nastavenu automatickou odpověď že se budeme zákazníkům věnovat od zítřka. Hned se na to zítra podívám.

Silvie

Dobrý den,

ještě jsem se chtěla zeptat, jakým způsobem probíhá výběr místa k sezení. Chápu to správně, že mi místo bude přiděleno pořadatelem a nemohu si ho vybrat sama?

Předem děkuji za odpověď

Pixa-Pro

Dobrý den, vybrat si můžete z dostupných vstupenek, ale musíte jednat rychle, vstupenek už moc nezbývá a rychle se to mění.

Silvie

Dobrý den,

chci se zeptat, zda je cena vstupenky stejná pro dítě jako pro dospělého?

Moc děkuji

Silvie Buchtová

Slevomat.cz

Dobrý den, Silvie, ano, cena se neliší :) krásný den

Iva

Dobrý den,
Máte překlep u 24.3.od 14.30 máte tam 2X cenovou skupinu III. místo cenové skuiny II., jelikož jsme to chtěli jako dárek tak jsme zakoupily, kam můžeme Doplatit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, moc se omlouváme za tuto chybu, už ji řeším a co nejdříve ji opravíme. V případě, že potřebujete voucher stornovat, zavolejte si, prosím, na naši zákaznickou linku 222 745 354, kde s Vámi všechno rádi vyřeší. :) Hezké Vánoce, Ivet :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru