Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kdo si hraje, nezlobí: zábavná hra s číselnou dřevěnou věží

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
L.

Děkuji vám za velmi hezkou,nicméně zcestnou odpověď. Umím číst,a moje kredity,které jsem chtěla uplatnit,byly na kategorii společenské hry. Čekala bych různé odpovědi na otázku,proč nejde na společenskou hru uplatnit kredity určené k nákupu společenských her,ale touto jste mě opravdu zaskočili…

Slevomat.cz

Dobrý den, moc se omlouvám za předchozí nesprávnou odpověď, Vaše kredity na Společenské hry, šli uplatnit opravdu pouze na společenské hry z této kategorie https://www.slevomat.cz/tag/spolecenske-hry. Hra, kterou jste si vybrala vy, patřila do kategorie Hračky a hry. Tímto se Vám moc omlouvám za vzniklé nedorozumění. Hezký den :)

L.

Dobrý den, proč nejdou uplatnit na tuto nabídku kredity v oblasti hry?! Škoda:(

Slevomat.cz

Dobrý den, vaše kredity se dají uplatit pouze na tyto kategorie: Sport a outdoor, Doplňky stravy, Fitness, Zeštíhlující procedury, Dieta, Superpotraviny a to pro objednávku nad 500 Kč. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru