Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Autobusem do Drážďan: na výlet za poznáním nebo za nákupy do Primarku

4,6 / 5 CA Orbit travel Drážďany - Německo (mapa) 428 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana

Dobrý den, objednala jsem si dva vouchery a zaregistrovala je na 30.3. Bylo by možné je přeregistrovat na 9.3.? Jak? Telefon v cestovce mi nikdo nezvedá a na mail nereaguje. Děkuji za odpověď.

CA Orbit travel

Dobrý den, je mi líto, ale po zakoupení již termín na voucheru změnit nelze a mi Vám voucher můžeme akceptovat pouze v termínu, který je na něm uvedený. Změna termínu tedy možná není, ale je případně možné změnit jména účastníků. Děkuji za dotaz.

Julie

Dobrý den, měla bych s kamarádkou zajem o zájezd v termínu 16.3.
Chci se zeptat,v jaký čas bychom se měli cca vracet? Potřebuji to vědět skrz vlaky.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Julie, návrat do Prahy je plánovaný kolem 20.30. Hezký den :)

Monika

Dobrý den, plánujete stejnou nabídku i v dalších měsících? (duben/květen) Děkuji za odpověď.

CA Orbit travel

Dobrý den, ano, určitě plánujeme. Do Drážďan jezdíme pravidelně po celý rok alespoň 2 nebo 3 soboty v každém měsíci. Termíny na duben a květen budou k dispozici v průběhu ledna. Děkuji za dotaz.

Jana

Proč chcete moje datum narozeni? Nechci ho uvádět.
Koupila jsem 1 voucher pro kamarádku jako dárek, pokud by v daném termínu nemohla, může jet někdo jiný?

CA Orbit travel

Dobrý den, pokud nechcete uvádět datum narození, nemusíte ho v rezervačním formuláři vyplňovat. Pokud Vaše kamarádka v daném termínu nemůže jet, můžete místo ní vzít kohokoliv jiného, stačí to pak jen sdělit průvodci při nástupu do autobusu. Děkuji za dotaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru