Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Galerie ocelových figurín: úžasný svět sci-fi, pohádek, komiksů, luxusních aut

4,9 / 5 Galerie ocelových figurín Praha - Nové Město  (mapa) 7 072 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Dita

Dobrý den, když píšete 2 dospělý + 2 děti… Je jedno, pokud je to manželský pár nebo 2 ženy +děti? Děkuji za odpověď.

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, manželský pár to být nemusí. Klidně i dvě ženy :) Předem děkujeme za návštěvu!

Vlaďka

Dobrý den. Lze využít rodinnou vstupenku pouze s 1 dítětem? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlaďko, ano tato varianta je možná. Pěkný den, Honza

Alice

Dobrý den,
půjde-li na výstavu ZTP a jako doprovod bude mít seniora a dítě, jaké vstupenky si má zakoupit? Vychází mi to na 2× vstupenku á 129 Kč Dítě a ZTP a doprovod bude mít vstup zdarma?

Slevomat.cz

Dobrý den, Alice, ano máte pravdu doprovod ZTP má vstup zdarma. Hezký den, Simča :)

Leos

Dobry den, jaky je rozdil v exponatech v galeriich v Polsku a v Praze? Vstupne do galerie v Praze je temer ze vsech vasich galerii i po sleve nejdrazsi, proc? Dekuji za odpovedi.

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, děkujeme za zájem o Galerii ocelových figurín. Výstava v Praze je největší a má nejvíce exponátů. To znamená 100 soch na 1200 m2. Děkujeme za pochopení, tým GSF.

Lucie

Dobrý den,bude ještě k dispozici varianta zakoupení lístku pro dospělého?deku­ji Lucie

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, varianta vstupenky pro dospělého je opět aktuální :) Pěkný den

Petra Machalová

Dobrý den,je možné mít s sebou malého pejska v uzavřené tašce? Chodíme tak s nim téměř všude. Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, vstup s malým vychovaným pejskem je možný. Ať se výstava líbí :) Hezký den

Andrea Korelova

Dobrý den, chci koupit vstupenku bratrovi k narozeninám, ale má je až v dubnu a platnost voucheru je jen do konce března. Je možné voucher prodloužit nebo bude nová nabídka od dubna? Díky Korelova

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, nabídka je platná opravdu pouze do 31.03.2018. Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak vám případná další akce neunikne. Hezký den, Simča :)

Lucka

Dobrý den, sme tři dospělí, z toho Jeden ZTP, a dvě děti 13 a 7 let..jakou vstupenku koupit..Děkuji za radu . A koupená vstupenka platí na jakýkoli den..nebo jen na den zakoupení..A jak to funguje..pošlu peníze na účet a vy mi ji pošlete domů..nebo na email a pak vytisknu..omlouvám se vůbec to takhle neznám.dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, ideální pro Vás bude koupit 3× vstupenku: Děti nebo osoby se ZTP za 129 Kč a 2× Dospělí za 229,– celkem tedy za 845. Peníze se platí bud online kartu, nebo převodem na účet. Voucher vám přijde na email a naleznete jej také zde na Slevomatu po přihlášení do svého účtu v kategorii mé nákupy, Hezký den, Simča :)

Jakub Vorlíček

Divné, že rodina je 2+2. Máme tři děti a myslím, že rozhodně nejsme jediní!

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube, obchodník se rozhodl zvýhodnit právě tuto nabídku na vstupenku Rodina 2+2 za 549 Kč. Avšak na stránkách obchodníka naleznete také variantu 2+3 za cenu 799 Kč. Pokud se rozhodnete využít vstupenku Rodina za 549 Kč + 1 vstupenka pro dítě, u nás za 129 Kč jsme na ceně 678 Kč, což je úspora 121 Kč a i tak se u nás nabídka výhodnější než přímo na stránkách obchodníka. Přeji příjemný zážitek, Simča :)

Klára Drabkova

Dobry den,kdyz dnes koupim voucher muzu uz dnes navštívit galerii??

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, pokud provedete platbu kartou, tak Vám během chvíle dorazí také voucher a můžete i dnes navštívit galerii :)) Pěkný den

Helena

Dobrý den, poskytujete klamavé informace. Píšete, že máte slevu na rodinné vstupence, ale na místě mají rodinnou vstupenku 2+3 a u vás je 2+2. Po připočtení jedné dětské vstupenky již cenový rozdíl moc není.

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, ceník je volně dostupný na stránkách provozovatele. U nás je k dispozici varianta Rodina 2+2 za 549 Kč. Na stránkách obchodníka naleznete také variantu 2+3 za cenu 799 Kč. Pokud budeme počítat – vstupenku Rodina za 549 Kč + jak uvádíte 1 vstupenka pro dítě, u nás za 129 Kč jsme na ceně 678 Kč, což je úspora 121 Kč a to není zase tak málo :) Pěkný den

Adriana Maťhová

Dobrý den, mohu se zeptat jak se dá uplatnit rodinný voucher. Jde mi o to,že mám dvě děti 12 a 2,5. Tak jestli by to šlo 3 dospělí a 2 děti nebo ne.
Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Adriano, rodinný voucher platí pro 2 dospělé osoby a 2 děti od 3 do 14,9 let. Třetí dospělá osoba musí mít vlastní voucher. Hezký den, Simča :)

Wiesner Karel

Dobrý den,
když přijde na výstavu lektor s 10ti dětmi z výtvarného klubu je sleva na vstupném a v jaké výši.
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Karle, sleva pro děti je již započtená v jedné z variant voucher. Cena za jedno dítě je 129 Kč místo běžné ceny 189 Kč. Hezký den, Simča :)

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, tato akce na Slevomatu skupinové slevy nenabízí a proto Vás prosíme o kontaktování našeho týmu na office@galleryofsteelfigures.com pro lepší cenu. Děkujeme!

Arnošt Anderle

Dobry den, lze tyto vouchery uplatnit o vikendu? Setkal jsem se uz s tim, ze bylo mozne nektere u jinych akci uplatnit pouze v tydnu.
Dekuji za odpoved

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, vouchery můžete uplatnit i o víkendu. Předem děkujeme za návštěvu!

Soňa Novotná

Dobrý den 21.1 jsem poslala peníze na účet za rodinou vstupenku a do dnešního dne mi nic nepřišlo. Předem děkuju za odpověď p. Novotná

Slevomat.cz

Dobrý den, Soňo, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme Vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro Vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se Vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den :)

Klára H.

Dobrý den Ta výstava bude i v Brně?Nebo to je jen v Praze?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, expozice je stálá a je pouze v Praze. Pěkný den :)

Petra

Dobrý den je možné využít rodinnou vstupenku na 3 dospeli a jedno dítě?A dítě v kočárku do 3 let zdarma?dekuji

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, bohužel, rodinnou vstupenku můžou využít maximálně 2 dospělí. Dítě v kočárku je samozřejmě zdarma. Pro Vás bude určitě nejlepší využít 1 rodinnou vstupenku za 549 Kč + jednu vstupenku pro dospělého za 229 Kč. Předem děkujeme za návštěvu!

Petra

Dobrý den mám dítě 3 měsíce a druhé 4 roky a já a manžel jaký tip voucheru mám zakoupit dekuji

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, v tomto případě bude pro Vás nejlepší rodinná vstupenka za 549 Kč. Těšíme se na Vás!

KUBIK

Dobrý den, klukovi byli teď 3roky.Takze uz ma platit nebo az 4lete?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, pokud byli chlapečkovi 3 roky, už pro něj zakupte vstupenku, variantu Děti nebo osoby se ZTP. Hezký den :)

Dana Kučerová

Dobrý den dá se někde poblíž Galerie parkovat.Děkuji.

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, můžete parkovat na ulici Jungmannova, nebo v obchodním centru Quadrio. Předem děkujeme za návštěvu!

Dagmar Houžvicová

Dobrý den, potřebovala bych se zeptat jestli když Vám ráno pošlu peníze kartou jste schopni mě do 13:00 poslat vstupenky. Klidně pošlu hned touto cestou doklad o zaplacení. Je to možné? Chceme jít již zítra. Moc děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, ideální řešení pro Vás bude platba platební kartou online. Během několika málo chvil potom, co zaplatíte kartou online Vám voucher přijde na e-mail. E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den :)

Jitka

Zdravím pro rodinu 2 dospělé a 3 dítka 10,13 a,, čerstvých 15(prosinec 2018) tedy rodinnou + 1 dospělý – student?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, přesně tak :) zakoupíte jednu vstupenku Rodina a druhou Dospělí, studenti nebo senioři. Ať se výstava líbí :) Hezký den

Jana

Dobry den, pokud zaplatim vsupenky platebni kartou, za jak dlouho obdrzim kod a muzu navstivit galerii?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, voucher obdržíte na email během několik málo minut. E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Kristina Hlaváčová

Dobrý den,

když jsem 14.12.2018 platila převodem rodinné vstupné, kdy nebo kde mi bude zpřístupněn kód voucheru?

Děkuji, Hlaváčová

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Eliška Hulínská

Dobrý den, chtěla bych se zeptat když pujdu s přitelem a on vezme svého mladšího brášku kterému nebyly ještě 3 roky.. bude za něj něco platit?. Předem děkuji za odpověď

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, za děti do 3 let se samozřejmě nic neplatí. Těšíme se na Vás!

Romana Jelínkova

Dobrý den,
Pokud pujdem 3deti jeden a dospělí můžu uplatnit rodinnou vstupenku.děku­ji Romana

Slevomat.cz

Dobrý den, Romano, ano, rodinná vstupenka se dá uplatnit i pokud půjdete 3 děti a 1 dospělý. Hezký den

Jana

Dobrý den, jsou u Vás k dostání turistické známky? Děkuji za odpověď.

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, turistické známky zatím bohužel neprodáváme.

dagmar

dobry den.....u vstupenky ztp je napsano doprovod zdarma.opravdu se to týká ztp nebo ztp-p.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, doprovod je zdarma v obou případech, tedy ztp i ztp-p. Hezký den, Ivet :)

Blanka

Dobrý den, pokud jsme 2+1 mám tedy koupit voucher pro rodinu? díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko, ano, nejvýhodnější pro Vás bude si koupit rodinnou vstupenku. :) Pokud byste si kupovali pro dva dospělé a jedno dítě, vyjde Vás to na 587,–. Hezký den, Ivet :)

Veronika Kánská

Dobrý den, je možný vstup s kočárkem?

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, ano, vstup s kočárkem je možný. Hezký den, Ivet :)

Zuzka

Dobry den, je mozny vstup se psem?
Jedna se o mensiho vychovaneho pejska. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý dem, Zuzko, volala jsem partnerovi a vstup s malým vychovaným pejskem možný je. Hezký den, Ivet :)

Jana Smržová

Dobrý den, lze rodinnou vstupenku využít i pro 3 děti a 1 dospělého? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, omlouvám se, že jste musela tak dlouho čekat na odpověď, nicméně mám pro Vás dobrou zprávu – rodinnou vstupenku lze využít i pro 3 děti a jednoho dospělého. Hezký den, Ivet :)

Jana Klokočníková

Dobrý večer,objednala jsem si u Vás 4 vouchery do Galerie.Přišly mi e-mailem a já je potřebují poslat na dvě různá tel.čísla.Nezávisle na datumu návštěvy,bude možné pak přes mobil navštívit Galerii? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, ano je to možné, pokud si stáhnete všechny vouchery v pdf formátu můžete jednotlivé vouchery rozeslat na různá telefonní čísla. Důležité je, že každý voucher má své specifické číslo. U vstupu do Galerie poté stačí předložit číslo jednotlivých voucherů. Pěkný den, Honza

Lucie

Dobrý den,
stačí mít voucher v mobilu nebo musí být vytištěný?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, stačí voucher v mobilu, u vstupu do galerie stačí předložit kód voucheru. Pěkný den, Honza

Blanka

Vztahuje se rodinná vstupenka i na 2 dospělé a 2 studenty? A co na 2 seniory a 2 studenty? Díky

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, rodinná vstupenka platí pro 2 dospělé a 2 děti od 3 do 15 let. Rodinnou vstupenku samozřejmě můžou použít i seniory.

Eva

Dobrý den, bude Te mít otevřeno mezi svátky? Děkuji

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, samozřejmě. Všechny detaily již brzy zveřejníme na Facebooku Galerie: facebook.com/Ga­lleryofSteelFi­guresPraha. Děkujeme za pochopení :)

Petra

Dobrý den,chtěla bych přijít s rodinou,ale problém je že vstupenka je pouze pro 2 dospělé a 2 děti,to se nepočítá s vícečlenou rodinou?!

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, moc děkujeme za zájem o naší Galerii. V případě větší rodiny si můžete zakoupit ještě dětskou vstupenku a děti do 3 let jsou zdarma. Nebo si vícečlennou rodinnou vstupenku můžete koupit přímo v Galerii a určitě pro Vás vymyslíme co nejlepší cenu :)

Petra Benakova

Dobrý den,mohou do muzea i vozíčkáři?děkuji za informaci

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, samozřejmě, celá Galerie je bezbarierová :)

Lenka S.

Dobrý den, chybí mi informace o délce platnosti voucheru a zda je možný vstup na voucher kdykoli během otevírací doby nebo pouze ve vymezené dny a časy. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, platnost voucheru je až do 31.3.2019. Vstup je možný kdykoli v otevírací době muzea. Hezký den :)

Šárka

Dobrý den, píšete že uplatnit voucher je možné do 31.3.2019, ale na stránkách Galerie je napsáno, že výstava je pouze do 20. ledna?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, expozice je stálá. Hezký den :)

Lenka Bartošová

Dobrý den, jaký je platnost voucheru ? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, voucher můžete využít až do 31.3.2019. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru