Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vařte a pečte se špičkovým kořením Pohoda – vybírejte z 18 voňavých druhů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana

Dobrý den, dnes mi přišla velká objednávka od vás, místo hovězího bujonu jste mi poslali houbový, který u nás nikdo nemusí, můžeme prosím zrealizovat výměnu? kód objednávky 7064802445, kód zboží 4115346

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, moc nás mrzí, že jste nedostala zboží, které jste si objednala. Kontaktujte prosím partnera na +420 778 078 6­60. Pokud by se vyskytly nějaké další nepříjemnosti, neváhejte kontaktovat i naši zákaznickou podporu na tel.čísle +420 222 745 3­54. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme. Pěkný den

Jindřiška Rezková

Dobrý den, ve vaší nabídce mi chybý bilinkové máslo, majoránka samostatně a nové koření celé. Dalo by se to změnit? S pozdravem Rezková

Slevomat.cz

Dobrý den, Jindřiško, děkujeme za tip, ale v dohledné době se v nabídce nechystáme nic změnit, ale můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Honza

Jana

Dobrý den. Kolik obsahuje koření soli.Sůl je na prvním místě,tak asi hodně. …Málo solíme,kvůli tlaku.Děkuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
obsah soli je uveden dole, když srolujete až skoro na konec stránky, je to modrý nápis OBSAH SOLI
hezký den, Radka
 Pohoda

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru