Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vyrazte do Krumlova: pobyt ve zbrusu novém apartmánu 5 minut od centra

4,5 / 5 Villa Gallistl Český Krumlov (mapa) 65 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Renata

Dobrý den , oprava , myslela jsem volné termíny od 6.5.2019 do 10.5.2019 pro 2 osoby –2vouchery po 2 nocích. Děkuji Renata

Villa Gallistl

Hezký den, bohužel duben a květen je již zcela obsazeno Děkuji

Renata

Dobrý den, máte ještě volné termíny od 6.5. do 9.5.2019/spojila bych 2 vouchery/.
Děkuji Renata

Villa Gallistl

Hezký den, bohužel máme plně obsazeno

MILUŠE DŽERENGOVÁ

DOBRÝ DEN,
MÁM DOTAZ ZDA-LI BY BYL VOLNÝ TERMÍN 24.6.-26.6.-3DNY/2NOCI-2 OSOBY,
 DĚKUJI

Slevomat.cz

Dobrý den, Miluše, u každé varianty je uvedena doba platnosti voucheru. V této nabídce je platnost nastavena do 31.5.2019, tudíž ve Vámi preferovaném termínu nelze udělat rezervaci. :) Pěkný den, Honza

Pavla Novotná

Dobrý den, je možné ubytování pro 2 osoby na 3 noci? Děkuji

Villa Gallistl

Hezký den, možné je téměř cokoliv, co si budete přát :-) prosím kontaktujte recepci na info@villagallistl.cz s Vaší konkrétní představou a termínem. Obratem zareagují.
 Děkuji

Luďka

Dobrý den,chtěla jsem kouknout na on line rezervaci,ale nabízí se mi pouze březen.Děkuji

Villa Gallistl

Hezký den, ano, důvodem je, že duben a květen je již zcela obsazen.

Renata

Dobry vecer,lze zakoupit 2 vouchery na 2 noci a uplatnit po sobe,tedy 4noci?Dekuji Renata

Villa Gallistl

Hezky den, ano lze. Jen doporucuji on line termin, aby byl pozadovany termin dostupny.

 Dekuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru