Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vstup do muzea iluzí Illusion Art Museum Prague pro jednotlivce i rodiny

4,6 / 5 IAM Illusion Art Museum Prague Praha  (mapa) 2 714 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Marie Prikrylova

Dobrý den jsem z Moravy a zítra v pátek 1.2.2019 jedu s rodinou do Prahy a ráda bych navštívila vaše muzeum – výstavu. Nemám vstupenky a 1.2 je pátek . V pátek máte zavřeno? To je mi líto, opravdu pátek není možnost návštěvy. Děkuji za odpovědˇ.

Illusion Art Museum

Dobrý den,

Museum je a bylo standardně otevřeno od 10–20 h. Omlouváme se za pozdní reakci, doufáme že jste k nám cestu našli.

S pozdravem,

Illusion art museum

Mįla

Dobrý večer,jakou mám objednat vstupenku 2 dospělí(38 + 63 let) a děti 13 + v září mu bylo 15 let. Dále se chci zeptat,zda jste zapojeni do akce Ledová Praha. Děkuji Míla

Illusion Art Museum

Dobrý den Mílo,
ideální variantou pro Vás je rodinné vstupné – v týdnu za 299,00 CZK, o víkendu za 399,00 CZK.
Vstupné platí pro 2 dospělé osoby a 2 děti.
Do akce Ledová Praha zapojeni nejsme.

s pozdravem
IAMPrague s.r.o.

Helena Burešová

Dobrý den,
ve čtvrtek 17.1. 2019 jsem na Váš účet převedla částku 496,– Kč, viz detail transakce níže, zatím od Vás nemám žádné potvrzení objednávky. Jak to s ní vypadá?

Detail transakce
Reference 190117IB949843
Typ platby Domácí platba odchozí
Kanál pořízení přes internetové bankovnictví
Můj účet 1025060821 (CZK) – Běžný účet
Protiúčet 238400856/0300
Částka platby – 496,00 CZK
Datum zaúčtování 17.01.2019
Datum pořízení 17.01.2019
Variabilní symbol 5642511122
Zpráva pro příjemce hburesova@gmail.com

Předem děkuji.
S pozdravem
Helena Burešová

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Tereza

Dobrý den, můžou pouze 2 dospělí bez dětí na rodinné vstupné? Děkuji.

Illusion Art Museum

Dobrý den,

určitě ano. Budeme se těšit,

Illusion art museum

Zůza Zůza

Dobrý den, mohu zaplatit Benefit plus? Do jaké kategorii spadá tato nabídka?

Slevomat.cz

Dobrý den, Zůzo, tato nabídka spadá pod kategorii Muzea a výstavy pro děti (zážitky a zábava s dětmi). Přikládám odkaz, ve kterém se dozvíte více, https://www.slevomat.cz/cafeteria. Benefit plus na tuto kategorii bohužel neplatí. Hezký den :)

Veronika

Dobrý den,rodinná vstupenka jsou dva dospělí a 1–2 děti? Student 17let musí mít vstupenku zvlášt?děkuji Veronika

Illusion Art Museum

Dobrý den,

Rodinná vstupenka Vám bude stačit.

S pozdravem,

Jakub Bechyně

Alena Mrkvová

Dobrý den,
kdy bude otevřena expozice ve 3. patře, o které píšete. Co v expozici bude? Optické klamy nebo nějaká jiná výstava?

Illusion Art Museum

Dobrý den,

Ve třetím patře bude prezentovaná zcela nová iluzivní technika malíře Petera Herela, založená na kombinaci modré a červené barvy s několika interaktivními prvky. Současně zde již od pondělí budou probíhat workshopy jak pracovat s 3D perem.

S pozdravem,

Illusion art museum

Hana

Dobrý den, je možné se po muzeu pohybovat s kočárkem? Děkuji, Němcová Hana

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, ano, v muzeu je výtah, takže prohlídku zvládnete i s kočárkem nebo Vám personál případně pomůže :) Hezký den

David

Dobrý den
Můžou do muzea psi

Illusion Art Museum

Dobrý den,

bohužel to není z bezpečnostních důvodů přípustné, pokud se nejedná o pejska „do tašky“.

S pozdravem,

 Jakub

Jana Uldrichová

Jak je to s bezbariérovým přístupem?děkuji Jana

Illusion Art Museum

Dobrý den,

Bohužel úplně bezbarierový přístup u nás není, je třeba překonat 3 schody směrem k výtahu a pak cca 8 schodů do druhého patra. Naši zaměstnanci Vám v případě potřeby rádi pomohous jejich překonáním, pokud se bude jednat o mechanický vozík.

S pozdravem,

Illusion art museum

boris

Je prosim zitra, nedele, otevreno? Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Borisi, omlouvám se, že jsme Vám nestihli odpovědět včas, nicméně otevírací dobu v období svátků nejpohodlěji a nejrychleji ověříte na telefonním čísle muzea +420 604 358 2­40. Hezké Vánoce, Ivet :)

Iva

Dobrý den,voucher platí i v termínech 27.a 28.12.?Děkuji.

Illusion Art Museum

Dobrý den,

Určitě ano, budeme se těšit.

Illusion art museum

Kateřina Mayerová

Dobrý den, je možné využít rodinnou vstupenku pro 2 dospělé a 2 děti, pokud jednomu dítěti je 14, ale druhému již 16 let? Předem děkuji za odpověď.

Illusion Art Museum

Dobrý den,

Bude Vám stačit rodinná vstupenka.

S pozdravem,

Illusion art museum

Martina F.

Dobrý den, chci se zeptat jakou máte otevírací dobu během vánočních svátků, nikde jsem to nenašla. Pokud to máte uvedené, tak se omlouvám – jsem slepa :D
S pozdravem,
Martina Fraňková

Illusion Art Museum

Dobrý den,

Vše naleznete na našich stránkách iamprague.eu nicméně otevřeno máme každý den od 10 do 20 h, jen na štědrý den pouze do 15ti hodin a na nový rok od 13.00 hodin.

S pozdravem,

Illusion art museum

Martina

Dobrý den, jak mám prosí nakombinovat vstupné pro rodinu, kde jsou 2 dospělí a děti 2×15 a 1×7 let? Děkuji!

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, doporučuji zakoupit variantu Rodinné vstupné, nebo Rodinné vstupné od pondělí do čtvrtka. Po zakoupení voucheru, se na pokladně prokažte kódem voucheru. Pěkný den, Honza

Tina

Môžeme si kúpiť rodinné vstupné aj keď idem s kamarátkou a každá s dieťaťom?

Illusion Art Museum

Dobrý den,

Určitě ano. Vstupenka platí pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 15ti let.

S pozdravem,

Illusion art museum

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru