Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzácný modrý čaj zpracovaný jako Blue Matcha podporující detoxikaci těla

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Věra Macharáčková

Dobrý den, objednávám si modrý čaj Matcha. Přeji si v prášku. Je to práškový čaj ?
Děkuji předem za odpověď.
Přeji pěkný den.
Věrka M

Fasticana s.r.o.

Dobrý den paní Věrko, ano, tento čaj je v prášku – zpracovaný jako Matcha (usušené květy, zmrazené a rozemleté na žulových kamenech na prášek – powder).

Věra

Dobrý den,
dnes přišla nabídka na modrý čaj. Proč ho Slevomat nabízí když mi bylo řečeno,
že není na skladě a je problém s dopravcem.
Děkuji za pochopení.
Přeji pokojné a láskyplné vánoční svátky.
Věra Macharáčková

Fasticana s.r.o.

Dobrý den, problém se řeší…bohužel jsme věřili dopravci a jelikož byl o čaj velký zájem, akci jsme spustili (již podruhé). Omlouváme se za komplikace. Slevomat Vám zasílá informace nezávisle na našich interních problémech.

Zdeněk Pavlíček

Dobrý den, to už asi do Vánoc nedorazí, i když jsem dal osobní odběr?

Fasticana s.r.o.

Dobrý den, bohužel máme problém s přepravcem…budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení.
24.12. budeme na provozovně do 13,00 hod.

Anka

Dobrý den, chtěla bych vědět, jako co tento čaj chutná? Ten klasický zelený mi zvlášť chutný nepřijde:) a pak mám ještě druhý dotaz- v nutričních hodnotách je, že má „cholesterol 0g“. Nikde jsem na obalech neviděla, že by se jídlu měřil cholesterol, co to tedy znamená? Děkuji, Anka

Fasticana s.r.o.

Dobrý den, popsat chuť se nám asi nepodaří, protože je opravdu specifická. Ale je jemnější než klasická zelená Matcha. Co se týče nutričních hodnot : 1) tyto hodnoty jsme dostali od výrobce, který tyto čaje vyváží do celého světa, je tedy možné, že to v některých destinacích požadují, 2) na obalech to sice nenajdete, ale zakázené to není a že potraviny cholesterol obsahují je známé (viz např. https://cs.dietplansforwomen.info/cholesterol-diet-menu-table-folk-remedies/ – tabulka obsahu cholesterolu v potravinách)

Jiří Šára

Dobrý den.Je u balení přiložen nějaký dávkovač?Těžko doma bez laboratorních vah odměřím 2 gramy.Děkuji Jiří Šára

Fasticana s.r.o.

Dobrý den, bohužel balení dávkovač neobsahuje. Připravujeme k prodeji i lžičky Chashaku (lžička na Matchu) – které lehce seženete na internetu (od 70,–Kč) . Jinak 2g je cca špička klasické čajové lžičky. Každý si však dávkuje dle své chuti, někdo dává víc, někdo méně.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru