Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Asijská hostina: sushi and grill all you can eat – Classic, Exclusive i dětské

4,5 / 5 Mr. Hu Praha - Nové Město  (mapa) 1 044 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Alisa

Dobry vecer,
bohuzel jsem zavahala a neobjednala si vouchery vcas, a proto jsem se chtela zeptat, zda nemate v planu zvysit pocet voucheru u jiz vyprodanych nabidek?
Dekuji a preji krasne svatky!

Slevomat.cz

Dobrý den, Aliso, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Ivet :)

Kaja

Odkaz na web je sice fajn, ale na mobilu nejdou ty obrazky vubec zvetsit takze si menu neprectu.

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, máte pravdu, je potřeba podívat se nejlépe z počítače :) krásný den

Petr Flener

nějaký partner tady vysvětluje že jako zamezit plýtvaní?„
A vysvětluje, nelogicky,,, je to že si objednáte pouze jednu porci… aaaa
co když mi právě ta jedna a první porce nebude chutnat??
a prostě ji nedojím??'
a to se bude opakovat u každého JINÉHO druhu??? “

Petr Flener

a k čemu je mi voucher na neomezenou konzumaci kdyz si tri položky musim dokupovat?? „
A když mi něco nebude chutnat, tak zaplatím za nesňedenou porci pokutu???!!!“
jste normální,,,?? „
Nechám na talířku krunýř z krevety a vrchní mi napaří pokutu???
nebo zbytek omáčky??
nebo kůži z ryby???“
Nebo ňeco co je zkažené???„
Nebo přesolené???“
Nebo nedovařené??"
A za každou takovou porci pokuta??? "
Děkuji za vyjasnění

Zdenek Vsetecny

Dobrý, chapu to tak, ze po prichodu vyppni clovek dotaznik, ktery slouzi jako objednavka a po konzumaci se tento proces opakuje. Muze si zakaznik objednat stejnou polozku z menu nekolikrat? Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den Zdeňku, ano je to přesně tak jak říkáte. můžete si objednat z nabídky i vícekrát za sebou. Hezký den :)

Iveta

No,to je mi jasný.Taky jsem proto plýtvání jídlem.Ale řekla bych,že tato akce je i ochutnávání různých druhů.Co když si tu 1 porci nevychutnám,protože mi prostě ten konkrétní druh nebude chutnat?Prostě na talíři třeba 1 nakousnutý kousek zbyde?To ho jako budu platit?

Iveta

Dobrý den,
chtěla bych koupit 2 vouchery jako dárek k vánocům,ale také mě tam zaráží příplatek za nesnězené jídlo. To jako,když si objednám něco,nebude mi to chutnat a nesním to,tak si už nemůžu objednat další nebo to nesnězené musím zaplatit???
 Iveta

Mr. Hu

Dobrý den,
Je to kvůli zabránění plýtvání jídla, proto by si klient měl nejprve objednat jednu porci a po vychutnani si dát porci další. Pěkný den.
Tým Mr.Hu

Jan Falešník

Dobrý den, je prosím nutné mít vouchery vytisknuté nebo stačí kody voucheru v elektronicke podobe? dekuji za odpoved.

Mr. Hu

Dobrý den ,
Stačí kódy voucher !
Těšíme se vaši návštěvu !
Tým Mr.Hu

Alžběta

Dobrý den, jaké jsou pokuty za nesnězení jídla, nikde se jich nemůžu dohledat? Děkuji

Mr. Hu

Dobrý den, u toho příplatek
V rámci zamezení plýtvání jídlem vám mohou být účtovány nesnědené porce:
sushi: 25 Kč/ks
porce teplých pokrmů: 60 Kč
Pěkní den !
Tým Mr.Hu

Alex

Honestly the best sushi restaurant in Prague!!! No hidden fees, no cheating clients, very very affordable and the highest possible quality – non of that defrosted sh*t…DEFINITELY RECOMMEND!!!

Slevomat.cz

Hi, Alex, thank you for your support :) Have a nice day

Simona

Odpověď pana Hu, doufejme že to není ten z večerníčku, je dost urážlivá ohledně plýtvání jídlem. je vidět, že velkou úctu k návštěvníkům nemá.
Ani neodpovídá na důvod pokut za nesnězení jídla, samotné pokuty jsou divné.
Pokud odpověď je , že si nemá objednávat více jídel najednou, tak to snad může vyřešit obsluha. Je vidět , že se více lidí diví.
Lidé si chodí do restaurace užít, zvláště na dobré sushi a ne se nechat šikanovat pokutami. Takový antigurmánský masochismus.
To je dost neobvyklý přístup. TAK JAK JE TO??? Nepřijde mi to obvyklé.
raději nepůjdem.

Simona

Dobrý den, je možno odpovědět ohledně dalších příplatků za sashimi, kromě těch za nedojedení
Nabídka sushi je lákavá vždy, ale evidentně není jasné, co se jak platí navíc.
Kvalita se pozná až na místě.
Také se dotazuji znovu.
Může někdo odpovědět?

Mr. Hu

Dobrý den, Máme cenu v naše webový stránky
www.mrhu.cz

Tým Mr.Hu

. .

Zdá se mi to nebo chybí nabídka pro děti na Classic?

Slevomat.cz

Dobrý den, nezdá se Vám to :) Děti si totiž mohou vybírat z obou variant :) Pěkný den

Patricie k

Děkuji, již vidím, že nabídka byla doplněna textem (+ navíc např. mušle, sépie, jehněčí kotleta, T-bone steak, úhoř či speciální rolky atd.) )
Chci se tedy ještě zeptat, jak je to s doplácením sashimi? jak se již ptala paní Simona.
 Děkuji

Mr. Hu

Dobrý den, Máme cenu v naše webový stránky www.mrhu.cz
Tým Mr.Hu

Patricie k

Dobrý den. Moje otázka byla pro restauraci, nikoliv pro slevomat, prosím. Tímto se dotazuji znovu. Rozdíly v „rozsahu výběru“ verze Classic oproti exclusive. Dekuji Vám

Mr. Hu

Dobrý den,

Classic od c.1 až c.89
Exclusive od c.1 až c.121
Kromě sashimi
Mame menu v www.mrhu.cz

Tým Mr.Hu

Simona

To samé nějaký mixmix příplatek 80 Kč, co to znamená?

A příplatky se platí i když si zaplatíte exklusive?

Mr. Hu

Dobrý den ,
Mix sashimi to znamená je tam losos tunak a tam víc druh
Tým Mr.Hu

Simona

Původně to vypadalo jako zajímavá nabídka, ale nutit klienta k příplatku, když mu jídlo nechutná, je opravdu drzost, a normální je to asi jen pro Čechy, kteří si nechají hodně líbit.
Také jsem si všimla v jídelníčku dalších příplatků. Při objednání sashimi tuňák se připlácí při každém plátku nebo mističce 50 Kč? To samé sashimi losos?

Mr. Hu

Dobrý den, jen příplatek za misticce , losos 30kc , tuna 50kc, mix 80kc
Tým Mr.Hu

Xenie

Muzu nekde najit napojovy listek podniku? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Xenie, nápojový lístek je k dispozici pro nahlédnutí v restauraci. Pěkný den

Vratislav Flieger

Dobrý den. A kdybychom s sebou museli vzít dvou a půl letou dcerku, platí se?

Mr. Hu

Dobrý den ,
Děti do 4 letech se neplatí !
Tým Mr.Hu

Vlaďka

můžou být u jednoho stolu vouchry classic a exclusive současně ?

Mr. Hu

Dobrý den, u jednoho stolu vždy sedí vouchry stejného typu.

Tým Mr.Hu

Ondřej Palata

Oprava, už ten rozdíl vidím.

Mr. Hu

Těšíme se na Vaši návštěvu. :)

Tým Mr.Hu

Robert Urbanowicz

Dobry den,

(1) ja taky mam stejnou otazku jak Pan Jan Týbl. Napad je aby vyhutnat moc veci na jednou, casto novych veci. A u novych veci muze byt tak, ze jse ne budou libit.
(2) Muzu byt u jedneho stolu voucher classic a voucher exclusive?

Slevomat.cz

Dobrý den, Roberte, bohužel toto není možné. Pěkný den

Jan Týbl

Proč se má platit za nesnězené jídlo? Tak může se stát že mi něco nebude chutnat.. Myslím že s tím by se mělo počítat.. nebo to udělat jinou formou.

Mr. Hu

Je to kvůli zabránění plýtvání jídla, proto by si klient měl nejprve objednat jednu porci a po vychutnani si dát porci další. Pěkný den.

Tým Mr.Hu

Milena Rosová

Dokdy je voucher platný?

Mr. Hu

Dobrý den, Milena, termín je uveden na stránce, je platný do 28.2.2019. :) Hezky den!

Zdenka

dobrý den uvedené ceny jsou pro jednu osobu nebo dva

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko, jedná se o nabídku pro 1 osobu :) Pěkný den

Vladimíra Suchánková

Dobrý den , uvedené ceny jsou pro jednu osobu nebo pro dva ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Vladimíro, jedná se o nabídku pro 1 osobu :) Pěkný den

Patricie k

Rozdil classic a exclusive je v cem prosim?

Slevomat.cz

Dobrý den, Patricie, rozdíl mezi classic a exclusive je v rozsahu výběru :) Pěkný den

Ondřej Palata

Dobrý den, k dotazu Patricie a vaší odpovědi: no to je docela jasné, že rozdíl mezi classic a exclusive je v rozsahu výběru, ale jaký je ten výběr? :-D Na tom docela záleží. Díky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru