Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Porcelánové nádobí limitované edice Waves od Jamieho Olivera

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Šárka

Dobrý den,
mám dotaz ohledně tohoto talíře – Servírovací oválný talíř 33 cm. Tuto sadu nádobí mám a zajímalo by mě, jestli je to ten klasický větší mělký talíř? Ten co mám doma, má průměr 27 cm.
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, momentálně jsem telefonovala s pánvičky a nože kvůli vašemu dotazu. Není moc dobře pochopitelný a proto vás poprosím, aby jste se vy sama informovala přímo na telefonním čísle +420 777 443 9­71 v čase od 9 do 15 (mimo víkendy). Hezký den :)

Lenka

Dobrý den,
hrozí vyprodání některých produktů? Když dám objednávku ještě v pátek 14.12. večer před půlnocí, stíhám to? Nebo už něčeho jsou omezené zásoby? Děkuji! Lenka

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, Lenko, pokud uděláte objednávku do neděle, odesíláme nejpozději v pondělí a mělo by dorazit v průběhu příštího týdne. Dopravci zatím stíhají. Vše co tu vidíte máme skladem, takže pokud nějaká varianta nebude k dispozici, nebude zde zobrazena. Hezký den.

Radek Svoboda

dobrý den ,dá se koupit od každého druhu něco dat to do kosiku a zaplatit to celkově š jedním poštovnym.neprisel jsem na to diky

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, Radku,
určitě, stačí vybrat variantu, kliknout na zelené tlačítko koupit a položka se vloží do košíku, následně můžete opakovat pro další varianty a pak přejdete do košíku a dokončíte objednávku. Jednu dopravu můžete mít pouze pro zboží, které aktuálně nabízíme a nad 1500,– Kč, máte celou dopravu zdarma.
Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

Radek Svoboda

Ano ale ne přes mobil přes pc už jsem objednal diky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru