Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podkovy z divokého lososa Keta na pořádné steaky

4,5 / 5 Martin Zajíček Praha - Vinohrady  (mapa) 798 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Zora

Dobrý den,
tentokrát Slevomat šlápl s výběrem prodejce vedle, protože tento není evidentně schopen zvládnout zájem zákazníků. Zboží prostě nemají a na vágní sdělení, že podkovy z lososa pravděpodobně budou zítra se zájemce a bohužel i předplatitel
nedostupného produktu dozví, že výrobek si nelze rezervovat a je nutné přijít osobně a to vše samozřejmě bez záruky.
Je možné žádat vrácení peněz za nekonzumovanou akci ?
S pozdravem Z.

Petr

Dobry den,mam nekolik voucheru tunak i losos,ktere byc chtel vyuzit tak,ze ryby budeme delat 24.12. jaky je nejlepsi zpusob objednani,abych mel jistotu,ze ryba bude a maximalne cerstva.prijemny bohus by byl mensi fronta,ale je mi jasne,ze nemuzu mit vse.Verim,ze u vas je rybam lepe nez v bezne lednici doma,ale zaroven se bojim dostatecnych zasob.Dekuji

martaha@seznam.cz martaha@seznam.cz

Prosím, objednala jsem si také inzerované rybí maso. Byla mi částka stržena z účtu dne 7.12. 2018 , taktéž odešla druhá asi dnes. Budou mi peníze vráceny na účet?
Děkuji!¨
Halušicová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Halušicová, chtěla jste stornovat nějakou vaši objednávku? Za co vám měly být vráceny peníze na účet? Pokud chcete stornovat objednávku, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu na vip.podpora@slevomat.cz nebo tel. 222 745 354. Hezký den :)

Jana

Dobrý den, také mám dotaz, zda podkovy obsahují kosti. Vím, že u lososa kosti nebývají, ale vždy jsem měla jen steak z lososa. Děkuji za odpověď.

FishWay

Dobrý den, každá ryba obsahuje kosti. Jen se rozlišuje spusob krájení/přípravy. Z divokého lososa nabízíme filety bez kosti, kousky bez kůže a kosti, a podkovy (které obsahuje páteřní kost). Každý ten produkt ma svoje výhody na vaření. Třeba podkovy jsou velmi dobre na grilování a smažení, zůstanou štavnatejši při grilování než obyčejná porce filety.

Roman Dobrý

Mají podkovy kosti?

FishWay

Dobrý den, podkovy se dělají s cele ryby, která je nakrajena skrz páteř, takže bude obsahovat páteřní kost – podobně jak vidíte na obrázku k inzerátu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru