Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Střih a melír či balayage pro všechny délky vlasů

4,7 / 5 Salon Dream s.r.o. Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz  (mapa) 57 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka

Dobrý den. Jak probíhá následné dobarvování vlasů u balayage? Mám popelavě hnědé vlasy, které si barvim na hnědo. Jak se udržují hnědé kořínky a světlé konečky? Pravidelně se dobarvuje?
A šlo by udělat zesvětlení jen do světlejšího odstínů hnědé, ne až do blond? Mám tmavě hnědé vlasy. Děkuji.

Rebels In Studio

Ano dobarvuje se to,určitě vám řeknu víc,když uvidím vlasy.

Eva Gaborová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,mám dlouhé,husté,tmavé vlasy až po zadek,nebarve­né..kolik by byl doplatek?a pujde udělat balayage i na takto tmavé vlasy?děkuji.

Rebels In Studio

Ano půjde,doplatek asi 200,–Kč.

zuzana

U metody byalage u melíru jaký odrůst v cm musí být psala jste větší odrůst v cm cca?

Rebels In Studio

Dobrý den aspoň 10 cm.

Lenka

Dobrý den,
do kdy trvá tato nabídka.
Děkuji.
 Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, voucher můžete využít do 31. 3. 2019. Pěkný den

Kateřina Gelnarová

Dobrý den, u metody balayage budu doplácet při délce po zadek? Děkuji za odpověď. K.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, u velmi hustých nebo extra dlouhých vlasů je účtován doplatek dle předchozí dohody s kadeřnicí, překládám telefonní číslo: 737 445 894. Hezký den :)

zuzana

A na cm jak velký odrůst od hlavy by měl být?

Rebels In Studio

Dobrý den,nevím,na jakou službu se ptáte.V případě zájmu mne kontaktujte.

Hana

Dobrý den. Zatím jsem fotografie s účesy upravenými metodou bayalage viděla pouze u dlouhých vlasů. Je tato metoda vhodná a použitelná také na vlasy krátké?

Rebels In Studio

Dobrý den, potřebujeme aspoň mikádo…

Zuzana

Dobrý den, jde metoda bayalage uplatnit i na melírované vlasy?

Rebels In Studio

Ano jde,ale musí být větší odrůst.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru