Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dotek ráje nedaleko Adršpašských skal: pobyt pro dva s polopenzí a wellness

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Hotel Tommy Náchod (mapa) 71 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hanka

Dobrý den,mohu pobyt zaplatit kartou ,kde mám příspěvek od zaměstnavatele,tzv­.cafeterie? A jaká je jiná možnost? Děkuji

Hotel Tommy Náchod

Dobrý den, je nám líto, ale způsob platby bylíčku, je nejspíš otázka na Slevomat. Na hotelu se doplácí případně nějaká konzumace z restaurace nebo nad rámec balíčku, objednaný wellness. Na Hotelu platby těmito kartami nakceptujeme. Děkujeme za pochopení. Hotel Tommy

Jan Solař

Dobrý den, je bezbariérový přístup do všech prostor hotelu,včetně wellness? Děkuji

Hotel Tommy Náchod

Dobrý den, ano, hotel je bezbariérový. V případě, že by byl nějaký problém do sprchy na pokoji, je možnost využít sprchy a wc na chodbě u pokojů. Do wellness je přístup výtahem, vstup do bazénu je po žebřiku. Děkujeme Hotel Tommy

milena kanska

Dobrý den prosím máte volný pokoj na víkend 15.2.-17.2.Dekuji

Hotel Tommy Náchod

Dobrý den, ve Vámi poptávaném termínu tj. od 15. – 17. 2. 2019 ještě volné pokoje máme. V případě zájmu, můžete voucher zakoupit a provést rezervaci. Děkujeme Hotel Tommy

Zuzana Kosinová

Dobrý den,
zajímalo by mě jak je Váš hotel s nabídkou bezlepkových jídel (celiakie, alergie) bohužel musím držet ze zdravotních důvodů a tak mě zajímá co vše u Vás mohu k tomu jídlu.
Děkuji Zuzana

Hotel Tommy Náchod

Dobrý den, v případě, že o bezlepkové stravě víme předem (před nástupem na pobyt), můžeme Vám určitě bezlepkovou stravu zajistit. Děkujeme Hotel Tommy

Petra Jiroušková

Dobrý den, cena za domácí mazlíčky je 600 kč, i pokud přijedeme se dvěma? děkuji

Hotel Tommy Náchod

Dobrý den, v případě, že se jedná o malé plemeno, bude účtováno 600,– Kč/den/2 psi. Pokud by se jednalo o větší plemeno, je cena 600,– Kč/den /pes. Děkujeme Hotel Tommy

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru