Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hodina na trampolínách v JumpParku Jarov: pěnový bazén a další atrakce

4,8 / 5 JumpPark Praha - Žižkov  (mapa) 3 425 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
j

dobrý den, prosím, je možnost storna platby? Koupila jsem 3 vstupy, ale děti by raději chtěly do Zličína…děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, vouchery by bylo možné stornovat (14denní zákonná lhůta od zakoupení) , avšak koukala jsem, že vouchery již byli využity. Vše by tedy mělo být v pořádku :) Pěkný den

Karolína Stejskalová

Dobrý den, neslo by to pouzit i do Jumparku ve Zlicine?

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno, tato nabídka se vztahuje pouze na jumpparku na Jarově, ale můžete se zkusit zkontaktovat s partnerem a případně se osobně domluvit o této možnosti a to na tel. čísle: +420 728 144 3­57. Pěkný den, Honza

Lenka Zatulová

kolik zaplatím za dvě děti s neskákajícím doprovodem?

Jump Park

Dobrý den,
zaplatíte za dva vouchery, neskákající doprovod je zdarma.
JumpPark

Adéla

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli by teoreticky šly koupit 3 poukazy pro 2 osoby? Myslím to tak, že by oba z dvojice mohli skákat 1,5 hodiny. 1 hodina se mi totiž zdá málo a 2 zase moc.
Děkuji za odpověď

Jump Park

Dobrý den,
takto to udělat bohužel nelze.
Voucher platí vždy pro jednu osobu na jednu hodinu, nelze ho dělit mezi několik osob.
Děkujeme JumpPark

Jarmila

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, je možné koupit 2 poukazy pro jedno dítě. To znamená na dvě hodiny s tím, že bychom tam byli hodinu a pak mohli odejít a přijít na tu druhou hodinu třeba až za nějakou dobu téhož dne. Mám obavy , že dvě hodiny v kuse to nedá. Děkuji Prokopová

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, ano je možné to udělat, přesně tak jak píšete. Přeji příjemnou zábavu, Simča :)

Duffo

Dobrý den, proč nelze již uplatnit o víkendu? Jako dříve. Pro mimopražské jsou vstupy pouze v pracovní dny velmi omezující :(

Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Duffo, protentokrát obchodník vytvořil nabídku pouze na všední dny. Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a třeba se na Vás příště usměje štěstí :) Hezký den

Broňa

Dobrý den,
můžu uplatnit voucher 1.2. – pololetky. Děkuji

Jump Park

Dobrý den,
ano, můžete. Nejedná se o víkend ani o státní svátek.
Nutná je rezervace na našich stránkách jarov.jumppark.cz
Děkujeme
JumpPark Jarov

Amalka

Dobrý den, s voucher a trenérem na hodku je cena za kolik

Slevomat.cz

Dobrý den, Amalko, hodina skákání s trenérem stojí 449 Kč (JumpArena Praha Jarov). Zde máte odkaz na voucher: https://jarov.jumppark.cz/cs/voucher/ Hezký den :)

Maceska

Dobry den, staci se na recepci jump parku prokazat poukazem v elektonicke podobe nebo je nutne ho mit vytisteny?
Kdyz zaplatime 31.12., stihneme poukaz dostat do 2 1., kdy bychom chteli prijit?
 dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Macesko, na recepci stačí nahlásit pouze číslo voucheru, takže stačí i v el. podobě. Když budete platit kartou online, voucher vám přijde téměř okamžitě na email. Hezký den :)

František Páv

Dobrý den,

kupuji poukazy jaké dárek pro děti ve škole. Bohužel mi to dovolilo koupit jen 10 poukazů.

Prosím o nějaké řešení.
Děkuji

 F.

Slevomat.cz

Dobrý den, Františku, počkejte jeden den nebo nakupte zbytek voucherů z jiného účtu :) řešení se vždycky najde, hezký den :-)

Ivan

Dobří den moh bych se svíma 3 kamarádama jít do jump parku 21.12 je mi 15

Ivan

Dobrý den moh bych jít se 2 lidmi do jumpparku 21.12 je mi 15let na 120minut každému

Lenka Malá

Dobrý den,
prosím pokud bych šla s dětmi v týdnu o vánočních prázdninách 27.nebo 28.12. je to jako vstup v pracovní dny a platí voucher ? Musím si dát rezervaci nejsme z Prahy ? Děkuji za odpověď. Lenka Malá

Jump Park

Dobrý den,
ano, voucher můžete ve dnech 27. a 28.12 využít.
Rezervace na našich stránkách je nutná.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
JumpPark Jarov

Petra

Dobrý večer, když bych šla s pětiletým synem a budeme skákat spolu, musím si koupit dva vouchery? Děkuji za odpověď. Petra

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, 60 minut na trampolínách je určen pro 1 osobu a je jedno, zda jde o dítě nebo dospělého, takže pro oba kupte vouchery dva :) krásný den :)

Saga Fanarová

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jestli byste nám nechtěli přispět do tomboly na ná maturitní ples.
Předem děkuji.

Jump Park

Dobrý den, Sago, prosím se žádostí o sponzorský dar se obraťte přímo na recepci JumpParku jarov( @ )jumppark.cz . Přeji hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru