Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2 hod. profi focení pro 1–2 osoby s celkovou proměnou vizáže a stylingem

4,5 / 5 Diren's photostudio Praha - Staré Město  (mapa) 74 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Častý dotaz
Anna Bezděkovská

Prosim,když prijdou dve osoby kokik stoji priplaceni druhe zpravy vhledu.
 Dekuji

Diren's photostudio

Dobrý den, u této nabídky je možnost kombinací vyfocení dvou osob společně i samostatně a vícero stylů (dva samostatně + jeden společně atd.) včetně všech služeb pro obě osoby. Pro dvě ženy je zapotřebí vícero času (líčení, česání a celkový styling), řešeno prodloužením času u rezervace termínu za úměrný příplatek 750 Kč/hod. V obou případech je zakoupení jednoho voucheru dostačující. Při zakoupení vícero voucherů se samozřejmě násobí čas i počet stylů/osob. Vouchery jdou využít, rezervovat za sebou v rámci jedné photo session.. Děkuji. Danny

Jana Kalašová

Dobrý den , chci se zeptat, včera jsem přes slevomat koupila a zaplatila dětem voucher na focení, přijde mi v elektronické , nebo papírové podobě a přibližně kdy? Jestli jsem správně pochopila, tak pak si máme zavolat a domluvit datum a čas. Děkuji za odpověd Jana K.

Diren's photostudio

Dobrý den Jano, děkujeme za Váš zájem ohledně využití našich služeb. Zaplacený voucher Vám bude určitě zaslán v elektronické podobě do vašeho emailu hned po připsání platby. Přesně tak, následně prosím zavolejte nebo zašlete zprávu na 724505303 nebo direnphoto@post.cz pro rezervaci vhodného termínu focení. Možnosti jsou i přes víkendy a svátky. Děkuji. Danny

Elisen

Dobrý den, lze využít i na těhotenské focení? Děkuji,

Diren's photostudio

Dobrý den, ano lze. S partnerem i bez. Děkuji. Danny

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru