Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Relax i sport poblíž Budapešti: polopenze, wellness a 2 děti do 5,9 let zdarma

4,4 / 5 Szépia Bio & Art Hotel**** Maďarsko (mapa) 54 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Irena Veiglova

Dobry den, je mozne mit pokoj pro 4 osoby, 2 dospely a 2 deti (12+16)? A kolk by to stalo?dekui I. Veiglova

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno, je mi líto, ale tato nabídka již není aktivní. Nezoufejte ale, hotel nabízíme nadále v nabídce zde: https://www.slevomat.cz/akce/1499452-wellness-pobyt-ve-4-hotelu-kousek-od-budapesti
Ubytování s dětmi možné je. :) Za děti od 12 let se na místě připlácí 40 €/noc (včetně polopenze a wellness). Krásný den, Míša :)

Marek Nový

Dobry den, prosim o rezervaci na danou pobyt pro dva s dítětem 4letym a pro manželský pár s prystylkou pro jejich 18lete dítě. Prosím zaslat na email: hanamareknovy@seznam.cz. na termín od 12.8. Do 15.8. Děkuji p. Nový

Slevomat.cz

Dobrý den, Marku, rezervace při pobytu „bez termínu“ se zařizuje přímo s hotelem a probíhá v AJ. Pokud máte problém s rezervací, obraťte se na nás na e-mailu pomoc@slevomat.cz a rádi ji uděláme za Vás.
Hezký den, David :-)

Zdeněk Suchomel

Dobrý den,
zvažujeme koupi tohoto pobytu, ale chtěli bychom využít příspěvek zaměstnavatele, který má bohužel dost vysoké nároky. Požaduje fakturu na jméno organizace, kde bude hodnota příspěvku (dělá 5000), celková cena zájezdu, počet osob, které se zúčastní. K tomu musím říct, že ideálně tam musí být napsané, že se účastním jen já, protože jinak mi budou příspěvek krátit. Jak to mám zařídit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, vystavení FKSP se týká pouze českých hotelů, v případě, že stojíte o vystavení FKSP u zahraničního hotelu, je nutné nejprve se domluvit přímo s hotelem, zda vůbec tuto službu poskytují. V případě, že ano, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Částka musí být na faktuře uvedena v českých korunách. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Jak uplatnit“. Pěkný den, Honza

Libor Baldík

Dobrý večer tento zájezd je v ceně i s cestou? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, doprava na tento zájezd je ve vlastní režii :) Pěkný den

petra

Dobrý den, když si zakoupím voucher s termínem, je to automaticky rezervováno na hotelu? Děti se pak doplácí? děkuji za odpověd

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, přesně tak. Koupí voucheru na termín se Vám automaticky vytvoří rezervace u našeho partnera. Doplatek za dítě se platí přímo na hotelu a je třeba tuto okolnost zmínit v poznámce při objednávce. Pěkný den, Honza

Markéta Urigová

Zdravím,
od kolika do kolika hodin je denně možnost navštívit welnes zonu?
Děkuji!
Urigová

Slevomat.cz

Dobrý den,
Otevírací hodiny jsou následující:
Pondělí – 10:00 – 20:00
Úterý – Čtvrtek + Neděle – 8:00 – 20:00
Pátek a Sobota – 8:00 – 22:00

Hezký den, David :)

Urszula Kroczek

Dobrý den chtěla bych dva dvoulůžkové pokoje,jak to mám rezervovat.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, stačí zakoupit dva vouchery bez termínů a následně nahlásit při rezervaci tuto posibilitu. :) Nebo můžete Vámi vybraný termín objednat přes online kalendář a postupně koupit dvě varianty. :) Pěkný den, Honza

Eva Tipeltova

Dobry den mam dite 6let plati na nej sleva nebo uz ne?

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, jak je uvedeno v nabídce, děti do 5,9 let: zdarma (včetně polopenze a wellness)
a děti, kterým je od 6 do 11,9 let: 20 €/noc (včetně polopenze a wellness). Pěkný den :)

Martin Hynčica

Dobrý den,
chtěl bych si zakoupit voucher na tento pobyt, máme dvě děti do 6ti let. Jak je řešeno spaní pro ně, je možno dostat vícelůžkový pokoj, nebo je řešeno formou přistýlek?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, 2 děti do 5,9 let: zdarma (včetně polopenze a wellness). Hezký den, Simča :)

Daniela Kaněrová

Dobrý den, dnes jsem vyhrála kredit 50,– kč. Kolik tedy mám zítra ve své bance Moneta zaplatit?
Děkuji D. Kaněrová

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, při platbě se Vám odečte 50 Kč, pokud teda zvolíte při výběru voucheru, že chcete uplatnit 50 kreditů. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru