Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3denní pobyt na farmě pro rodinu: účast na aktivitách podle ročního období

4,6 / 5 Rodinná farma Drábův dvůr Střední Čechy (mapa) 20 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michaela Wessner

Dobry den,
mam dva dotazy:

  1. Jakou formou zapojujete do prace na farme male deti? Moje skoro ctyrleta dcera miluje zvirata a preje si byt farmarkou :-).
  2. Jezdim na koni a dcera zacina. Je mozne si u Vas objednat vyjizdku pro dospeleho a vodenou vyjizdku (delam dceri vodice) pro dite?
Dekuji predem za reakci.
Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý večer paní Wessner,

omlouvám se za pozdní odpověď, ale byl jsem pár dní v Německu bez počítače.
K Vašim dotazům: 

  1. Malé děti obvykle ,,práce" jako takové nejsou schopny, takže spíš necháváme na nich a na rodičích, jak se zapojit chtějí. Mohou například krmit, hladit, pozorovat – prostě jak je to baví.
  2. Já přímo vyjížďky na koni nedělám, ale dva kilometry od nás je spřátelená farma, kde se na to specializují a naši hosté eventuálně dochází tam. Mají i poníky a vodění by nebyl problém.

Mějte se hezky a případně na viděnou.
Jiří Dráb
Tomáš Brukner

Dobrý večer, byli bychom 4 2 dospělí 2 děti do 4 let. Jak by to prosím bylo s polopenzí, eventuálně nějaký výběr, nebo studená či tepla kuchyně? Dekuji

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý večer pane Bruknere.
Děkuji za Váš zájem. Je možné objednat si kvalitní snídaně. Cena 150 Kč pro dospělého a polovina pro dítě. Jinak budete mít k dispozici plně vybavenou kuchyňku. Večeři (pečené kuře v peci) je možné si objednat v místní krásné hospůdce. Další, klasické restaurace jsou vzdáleny 6 km.
Jiří Dráb

Daniela

Dobrý den, jedná se pouze o ubytování bez stravy prosím? Děkuji,
Daniela

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý den Danielo.
Je možné si přiobjednat snídaně. Jelikož používáme pouze kvalitní suroviny od místních dodavatelů, cena na osobu činí 150 Kč a polovinu pro dítě.
Hezký večer.
 Jiří

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru