Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Najděte si chvilku pro sebe: Filipínské a thajské masáže dle výběru

4,5 / 5 Asian touch – filipínské a thajské masáže Praha - Nové Město  (mapa) 189 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jenky

Dobry den potrebiju reagivat na recenzi Zusana Nepise pravda chtela Masaz 90min ale na vocheru bylo 60min ja rikam Musite doplatit ona nechce já odmitla dohadováníi trvalo deset min já musela volat slevomat ona lze poraďte prosim já nemuzi pracovat zadarmo

Slevomat.cz

Dobrý den, pokud má paní voucher na 60 minut, má nárok na masáž dlouho 60 minut, Pokud bych chtěla delší záleží to na komunikaci se studiem. Hezký den :)

Vláďa

Dobrý den, lze zakoupit na kartu Sodexo Flexi Pass CARD?

Slevomat.cz

Dobrý den, Vláďo, ano je to možné, ale platba je možná pouze na naší pobočce. Tu naleznete na adrese: Pernerova 691/42 186 00 Praha 8 – Karlín. Budeme se na vás těšit. Pěkný den, Honza

Jana

Dobrý den, je možné pokud zakoupím 2 vouchery využít masáž jako párovou? Ve filtru od Slevomatu se mi nabídka zobrazila v sekci „masáže pro dva“, ale v popisu o tom již není zmínka. Rádi bychom si s partnerem masáž užili společně. Děkuji za informaci.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, s tímto specifickým dotazem Vás odkážu přímo na našeho partnera. Můžete ho zastihnout na emailu: jinkyguacina@gmail.com, nebo tel: +420 774 251 9­34. Pěkný den, Honza

Asian touch – filipínské a thajské masáže

Dobrý den,
párová masáž je samozřejmě možná.
Tento požadavek je však třeba zdůraznit při rezervaci termínu masáže.

Děkujeme za dotaz a těšíme se na vás.
 Jinky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru