Nabídku Bezperoxidové bělení zubů s aktivním uhlím mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zářivý úsměv: bezperoxidové bělení zubů s aktivními částečkami uhlí

4,8 / 5 Estetické centrum To Well Plzeň Plzeň 3  (mapa) 71 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Radek

Dobrý den, lze bělení použít i na zuby „umělé“? Mám nasazené 2 a 3 vpravo a vlevo nahoře. Díky za odpověď.

Estetické centrum To well Plzeň

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bělící gel korunky, můstky, implantáty, plomby, apod. nijak nepoškozuje, ale zároveň je také nezesvětluje. Pigmentace, kterou tato metoda bělení zubů odstraňuje, se usazuje pouze na zubní sklovině, tudíž ošetření působí pouze na Vaše „živé“ zuby. S pozdravem Micková, E.C. To Well

Jana

Dobrý den,
je bělení vhodné v těhotenství?

Estetické centrum To well Plzeň

Dobrý den paní Jano, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. V těhotenství se bohužel bělení zubů nedoporučuje a ani ho neprovádíme těhotným a kojícím ženám. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nevadí, když mám na pár zubech takové více bělejší “skvrnky”?
Kdysi jsem už na bělení byla a nevadilo to, tak jen pro jistotu, zda ani při tomto bělení to nevadí?
 Děkuji

Estetické centrum To well Plzeň

Dobrý den paní Petro, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Nejspíše to budou skvrny po nestejnorodém obsahu vápníku v zubní sklovině, které při ošetření nevadí a ošetření je možné provést. Budeme se moc těšit na vaši případnou návštěvu. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Michaela

Dobry den.
Je osetreni vhodne i na zuby,ktere jsou potazene pryskyrici?
 Dekuji

Estetické centrum To well Plzeň

Dobrý den paní Michaelo, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Bohužel v tomto případě ošetření nedoporučujeme. Hezký den Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Blanka

Dobrý den, jestli lze poukaz na bělení zubu použít už v prosinci ? Hodilo by se mi to víc. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko, voucher je platný až od 2. 1. Můžete se zkusit konkrétně domluvit s estetickým centrem. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru